background image
Alışveriş Sepetim

HERBAL ESSENCES

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

ALT KATEGORİ

FİYAT

Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
17 ürün
filtreler
Watsons Club ile
( 3 )
Watsons Club ile
( 0 )
1
 

Herbal Essences


1971 yılında kurulan Herbal Essences, İngiltere’nin önde gelen saç bakım ürünleri markalarından biridir. Doğaya ve kendi öz benliğine önem veren kadınların tercihleri arasında yer alan Herbal Essences saç bakım ürünleri, doğadan ilham alınarak tasarlanan zengin içerikleriyle kullanıcıların beğenisini kazanır. Siz de saçlarınızın doğal ışıltısına ve parlaklığına tekrar kavuşmasını istiyorsanız kendi saç tipinize uygun saç bakım ürünlerini Watsons'ta bulabilirsiniz.


Doğadan Gelen Işıltı ve Parlaklık


Doğal vitaminler ve besleyici yağlarla zenginleştirilmiş Herbal Essences saç kremi ve şampuan çeşitleri, doğadan gelen egzotik aromaları ve yerli halkların yüzyıllardır güzellik için kullandığı yağları harmanlayarak güçlü bir karışım sunar. Renklendirici, paraben ve parafin gibi maddeler içermeyen ürünler, etkili içerikleriyle daha parlak ve daha ışıltılı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Herbal Essences şampuanlarının içeriğindeki nemlendirici formülü sayesinde kuruyan ve yıpranan saç uçlarınız eski canlılığını tekrar kazanır.


Herbal Essences’in Geniş Ürün Yelpazesi ile Daha Sağlıklı Saçlar


Cansız ve mat saçlarınıza yenilenmiş bir görünüm kazandıran Herbal Essences saç kremi çeşitleri, saçlarınızı kökten uca besleyerek daha sağlıklı olmalarını kolaylaştırır. Saç köklerini etkili bir şekilde güçlendiren saç bakım ürünleri, boyalı saçlar için özel olarak formüle edilmiş çeşitleriyle de kadınların bu yöndeki ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılar. Uzmanlar saç dökülmeleri ve saç kırılmaları gibi sorunların giderilmesinde doğru saç bakım ürünlerinin tercih edilmesi gerektiğini vurgulamaktadır. Uzman tavsiyelerini dikkate alarak saç tipinize en uygun saç bakım ürünlerini Watsons'ta seçebilir, saçlarınızın daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz.


Saçlarınıza Ekstra Bakım Yapın


Saç yapınıza uygun saç bakım ürünü tercih ederek saçlarınızın günlük rutin bakımını kolayca yapabilir, saçlarınızı zararlı etkilerden koruyabilirsiniz. Herbal Essences, Hindistan cevizi sütünün saça verdiği ekstra parlaklıktan argan yağının nemlendirici özelliğine kadar pek çok çeşit ürün alternatifi ile saçlarınızın bakımını kolaylaştırır ve saçlarınızı özlediğiniz ışıltıya ve parlaklığa kavuşturur. Herbal Essences şampuan ve saç kremi çeşitleri doğanın mucizevi etkilerine formüllerinde yer vererek geniş bir ürün yelpazesi yaratmıştır. Markanın saç bakım ürün alternatiflerinden saçınıza en uygun olanları Watsons'ta bulabilir, saçlarınızın bakımına ekstra özen gösterebilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *
Bir kod girin. *
Üye ol butonuna tıkladığında kayıt sözleşmesini kabul etmiş olacaksın.