Banat

Banat

Ağız bakım ve kişisel bakım alanlarındaki ürünleriyle hayatı kolaylaştıran Banat, Watsons'ta kullanıcılarla buluşmaktadır. Bakımı zahmetsiz kılan diş fırçaları, saçınıza şekil veren fırçalar, evde manikürü profesyonelleştiren tırnak ürünleri, konfor sunan cımbızlar bir arada yer alır. Aradığınız bakım yardımcılarını, Banat'ın onlarca ürün çeşidi arasında, Watsons'ta bulabilirsiniz.

Diş Fırçalarında Bol Çeşit

Banat diş fırçası ürünleri, hijyenik bir ağız bakımı sağlar. Manuel diş fırçası üreten marka, hem günlük kullanıma uygun hem de seyahat tipi katlanır modelleri kullanıcıların beğenisine sunar. Derinlemesine temizlik sağlayan özel kıl yerleşimleri, ergonomik kaymaz sap tasarımları, hijyen sağlayan kapakları ve bazı ürünlerde yer alan dil temizleyici eklentileri ile Banat diş fırçası ile siz de ağız bakım rutininizi sağlıklı bir şekilde uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda diş etlerine zarar vermemesi için özel olarak tasarlanan yumuşak kıllara sahip Banat diş fırçasını güvenle kullanabilir, plak oluşumunun önüne geçebilirsiniz. Banat'ın en sevilen ürünlerinden olan Deep Clean, dişleri, diş aralarını ve diş etlerini plaktan arındırır. Ergonomik tasarımıyla fark yaratan Banat Deep Clean ağız bakımının uzmanıdır.

Banat ile Kişisel Bakımda Harikalar Yaratın

Tarak ve sakal fırçalarıyla Banat, kişisel saç ve sakal bakımınızda kullanabileceğiniz ergonomik ürünler sunar. Saçların zarar görmeden taranmasına, sakal tıraşında tıraş kreminin kolaylıkla köpürmesine ve homojen olarak yüze yayılmasına yardımcı olan kişisel bakım yardımcıları, Banat'ın sektör tecrübesinin ürünüdür. Tasarımlar saç taramayı ve sakal tıraşını en pratik ve konforlu hale getirmek için özel olarak tasarlanır. Profesyonellerin de seçimi olan ürünler kuaför ve berberlerde tercih edilir. Özellikle Banat Romance şekillendirici fırçalar fön gibi şekillendirme işlemlerinde konfor vadeder.

Bakımınız Banat'a Emanet

Banat; törpü, tırnak makası, cımbız gibi bakım ürünleriyle kişisel bakım için kuaföre gitme alışkanlığınızı değiştirir. Evde profesyonel bakım uygulamalarını mümkün kılan araçlar arasında kağıt törpülerden manikür makaslarına, tırnak eti iticiden seyahat boy ürünlere kadar birçok çeşit yer alır. B-Cure serisi cımbızlar vücut tüylerini ideal açıda almaya yardımcı olur ve batık ihtimalinin önüne geçer. B-Cure törpü ürünleri ise tırnakları yıpratmadan şekillendiririr. Manikür, pedikür, kaş alma gibi kişisel bakım rutinlerinde siz de Banat kalitesine güvenebilirsiniz.

Derinlemesine Temizlik Sağlayan Tasarımlar

-Markanın tüm tasarımları Türkiye'de üretilir. Ürünler, dünyanın birçok ülkesinde tüketicilerin tercihi olmaktadır.
-Sürekli geliştirilen ürünler, AR-GE merkezinin yenilikçi vizyonuyla değişir. Derinlemesine temizlik ve bakım sunan her üründe kalite deneyimlenir.
-Marka, tamamen sağlıklı bir toplum yaratabilmenin temelinin temizlik olduğunun bilinciyle ürünleri aracılığıyla Türkiye'ye yatırım yaptığını ilan etmektedir.
-Marka, ISO9001 kalite standartlarını karşıladığına dair sertifika sahibidir.

Siz de dilediğiniz Banat ağız sağlığı ve kişisel bakım ürününü Watsons'tan sipariş verebilirsiniz!