Calvin Klein

Calvin Klein

Tarz ve kalitenin birleştiği markalardan biri olan Calvin Klein, tüm dünyada tanınan bir moda devi olmasının yanı sıra cezbedici parfümleriyle de kadın ve erkekleri büyülemeye devam ediyor. Göz kamaştıran tasarımları eşsiz kokularıyla bütünleştiren parfüm seçkisinin uzun süre kalıcılık sağlayan ve her cilt tipine uyumlu içerikteki ürünleri, stiline ve karizmasına önem veren kadın ve erkekler için harika alternatifler sunuyor. Watsons'ta tüm Calvin Klein bayan parfüm çeşitlerine ve erkeklere özel esanslarla geliştirilmiş sıra dışı kokulara ulaşmak mümkün oluyor.

Calvin Klein Farkını Hissettiren Eşsiz Notalar

Her ortamda etrafa yayılan hoş aromalarıyla dikkat çeken Calvin Klein bayan parfüm ürünleri, kullanan herkese çevresinde hayranlık uyandıran bir hava katıyor. Kadınların kendi tarzlarını ve zevklerini etrafa yansıtabildikleri değişik koku içerikleri çiçeksi ve doğal aromalarıyla fark yaratıyor. Güne yeni başlarken enerjik ve sonraki saatlerde de her dakika kendine güvenli, güçlü ve aktif hissettiren Calvin Klein erkek parfüm çeşitleri de yalnızca birkaç dokunuşta etkisini gösteriyor. Erkeklerin en sık kullandığı kozmetik ürünlerinden biri olan parfümler, erken saatlerden geceye kadar aynı havayı ve tazeliği yaşatıyor. Farklı hissettiren notaları ve kalitesiyle dinamik erkek ve kadınlar için ferahlık ve güven sağlıyor.

Kadın ve Erkeklere Özel Etkileyici Parfümler

Hem günlük olarak kullanılabilen hem de özel davet ve gecelerde tercih edilen notasıyla beklentileri karşılayan Calvin Klein Obsession, her cinsiyete göre zenginleştirilen kokularıyla büyülüyor. Erkeklere özel odunsu, turunçgil ve egzotik baharat aromalar, dinamizmi karşısındakinin ruhunda hissettiren bir içerikle buluşturuyor. Kadınlara özel doğal koku karışımları arasında Hindistan cevizi, meyve ve sümbül notaları kullanılıyor. Calvin Klein Eternity çeşitleri de doğanın kusursuz ve enfes aromalarıyla teni sarmalarken kullananlara uzun süreli bir tazelik sağlıyor.

Kalıcı Parfüm Seçenekleri Sizinle

Bakımlı ve özgüvenli görünmenin vazgeçilmez ve ayrılmaz bir parçası olan Calvin Klein In2u, şehirli gençler ve aktif yaşamın hızına ayak uydurmaya çalışanlar için tazelik ve canlılık sunuyor. Erkeklere özel tangelo, greyfurt, kakao, beyaz sedir, soğuk musk içeren üst, orta ve alt notalar yenilikçi ve enerjik bir tarzı yansıtıyor. Pembe üzüm, şeker orkidesi, neon amber notalarıyla dikkat çeken kadın kokusu ise kullananlara neşeli ve çekici bir hava katıyor. Her ortamda beğenilen bir iz bırakmayı sağlayan Calvin Klein kadın parfüm çeşitleri ve erkeklere özel kokular, göz alıcı ve ergonomik şişeleriyle Watsons'ta!