Kategori
Promosyon
Sürdürülebilir Yaşam

Colgate

64 adet ürün bulundu
64 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor
  • Çok Satanlar

Colgate

Sağlıklı bir gülüşün sırrını düzenli bir diş bakım rutini oluşturur. Bu sayede diş ve diş etleri daha uzun süre çürümeye, plağa, lekelenmeye ve hassasiyet oluşumuna karşı korunur. Colgate yılların deneyimi ve sürekli gelişen teknolojisi sayesinde ürettiği diş bakım ürünleri ile sağlıklı dişlerin anahtarını sizlere sunar. Watson'ta bulabileceğiniz çok çeşitli Colgate ürünleri ile siz de dişlerinizin ihtiyacı olan bakımı sağlayabilir, sağlıklı bir gülüşe kavuşabilirsiniz.

Dişlerde Maksimum Beyazlık

Colgate, ağız ve diş bakım ürünlerini, dişlerin korunması kadar beyazlaması ve beyaz kalarak güvenle gülmeniz için özel olarak formülize eder. Colgate diş macunu, diş minesi üzerinde çay, kahve ve sigara tüketimine bağlı olarak zaman içerisinde oluşan yüzey lekelerinin giderilmesine yardımcı olur. Düzenli kullanımda dişlerinize kalıcı parlaklık kazandırırken, güç formülü sayesinde diş minesinin güçlenmesini sağlar. Optik White ile aynı zamanda plak oluşumuna karşı da dişlerinizi koruyabilirsiniz. Bununla birlikte hassas dişlere ve çürük oluşma riski yüksek olan ağızlara özel bakım sağlayan marka, çocukların diş bakımı alışkanlıklarına kavuşmalarını eğlenceli bir hale getiren ürünlere de sahiptir. Siz de dişinizin ve ailenizin ihtiyaçlarına uygun ağız bakım ürünleri ile daha sağlıklı dişlere kavuşabilirsiniz.

Derinlemesine Parlak Gülüşler

Colgate beyazlatıcı kalem ise diş bakımınıza yeni bir soluk getiren ağız bakım ürünleri arasında dikkat çeker. Optik Beyaz ailesinin bir üyesi olan beyazlatıcı kalem, diş minesindeki derin lekeleri çıkararak dişlerinizde maksimum beyazlık sağlar. Yıllar içerisinde oluşmuş ve dişlerde yer etmiş sararmaları yok ederek daha beyaz bir gülüşe kavuşmanıza yardımcı olur. Siz de beyazlatıcı kalemi kullanarak beş günde daha beyaz dişlere kavuşabilirsiniz.

Diş Fırçaları ile Profesyonel Koruma

Colgate diş fırçası, diş ve diş eti hassasiyetinize uygun şekilde farklı sertlik derecelerine sahiptir. Yuvarlak uçlu diş fırçası kılları diş minesinin zarar görmesinin önüne geçer. Diş fırçasının arkasında bulunan dil ve yanak temizleyicileri komple ağız bakımı sağlarken ince fırça kılları, diş eti çizgisi ve diş aralarını nazikçe temizler. Maksimum beyazlık için diş macunu olarak Colgate Max White kullanabilirsiniz. Manuel fırçaların yanı sıra elektrikli diş fırçaları da diş temizliğinde etkili ürünler arasında bulunur. 360 derece dönen kılları sayesinde elektrikli fırçalar dişlerinizi dairesel hareketlerle temizleyerek diş minesinin çizilmesinin önüne geçer. Diş aralarını derinlemesine temizleyerek uzun yıllar sağlıklı dişlere ve diş etlerine sahip olmanıza yardımcı olur.

Ağız Bakım Suları ile Ferahlık Nefesinizde

Colgate ağız bakım suyu maksimum seviyede hijyenik ve ferah bir ağza sahip olmanız için geliştirilir. Çürük oluşumuna ve plaklara karşı savaşırken ağızda bir kalkan görevi görür. Düzenli kullanımda ferah bir nefese sahip olmanızı sağlarken fırçanın ulaşamadığı bölgelere ulaşarak bu bölgelerde plak ve çürük oluşumunu önler. Siz de diş bakımınızda Colgate'e güvenebilir, dişlerinizde maksimum koruma sağlayacak ürünler için Watsons'ı tercih edebilirsiniz.