Kategori

Dalin

33 adet ürün bulundu
33 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor
  • Çok Satanlar

Dalin

Dalin, başta bebek ürünleri olmak üzere geniş bir ürün koleksiyonuna sahiptir. Dalin bebek ürünlerini, onların hassas ciltlerine uygun şekilde formüle edilmesinden dolayı bebeğiniz için güvenle kullanabilirsiniz. Markanın çeşitliliği şampuan, pişik kremi, kolonya, sabun, yağ, pudra ve yumuşatıcı gibi bebekleriniz ve eşyalarında kullanabileceğiniz ürünlerden oluşur. Her yaştan kişinin ciltleri için tercih edilen Dalin, birbirinden farklı ürünleri sağlığınız için sizlere sunar. Markanın ürünleri, bebeklerinizin kişisel bakımları için gerekli olan tüm ihtiyaçları sağlar. Tüm Dalin ürünlerine Watsons aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Bebeklerinizin İpek Gibi Saçları İçin Dalin Şampuan

Bebeklerinizin yumuşacık saçlarına bitkisel ve doğal formülü ile destek olan markanın şampuanları, farklı boy ve formlarda üretilmektedir. Çeşitli ihtiyaçlara yönelik ürünleri bulunan Dalin markasının içerisinde saç tarama spreyleri, krem ve şampuanlar yer alır. Bebekleriniz için dikkat edeceğiniz ilk kriter banyo yaparken gözlerinin yanmaması olduğu için Dalin göz yakmayan şampuanını tercih edebilirsiniz. Kıvırcık ve karışan saçlar için uygun olan ürün Dalin Kids Kolay Taramak İçin Şampuan, içerisindeki kremi sayesinde saça yumuşaklık vererek kolay taramanızı sağlar. Dalin şampuanlarının içeriğinde yer alan meyve ve bitki özlü özel formülleri sayesinde bebeklerinizin saçları güzel kokar.

Hassas Ciltleri Koruyan Dalin Sabun ve Yağ Çeşitleri

Bebeklerinizin hassas ciltlerini koruyan ve uzun süre rahat etmelerini sağlayan Dalin bebek yağı, vücut şampuanı ve sabun çeşitlerinin içerisinde zararlı hiç bir madde bulunmadığı için güvenle kullanabilirsiniz. Bebeğiniz için özel olarak geliştirilen formülleri ile bebekleriniz mis gibi kokar. Banyo keyfini katbekat artıran sabun ve şampuan şişelerinin üzerindeki karakterler, onların suda eğlenmelerini sağlar. Dalin Papatya Özlü Sabun, içeriği ile cildi rahatlatırken Dalin Köpük Sabun çeşidi de el yıkamayı pratik hale getirir. Ciltleri için hipoalerjenik testlerden geçirilerek üretilen ürünler arasında bebek yağı çeşitleri de yer alır. Ciltlerinin doğal nemini düzenlemek, beslemek ve bariyer özelliğini korumak amacı ile geliştirilen bebek yağları, masaj için oldukça uygundur. Ayrıca, Dalin pişik kremi, düzenli olarak kullanabileceğiniz ve bebeklerin ciltlerini koruyan bir üründür. Hassas ciltlerinde pişik olmaması için önlem amaçlı kullanılır. Dalin bebek pudrası da hassas ciltlerini olası sürtünmelerden doğabilecek tahrişe karşı korur. Yetişkinlerin en sevilen çocukluk kokusu Dalin bebek kolonyası, tazelik ve ferahlık yayar. Hem bebeğiniz hem sizin için gerekli olan Dalin kolonya çeşitleri, her an yanınızda taşıyabileceğiniz ölçülerde üretilir.

Çamaşırların Temizliğinden Sorumlu Dalin Yumuşatıcı Çeşitleri

Dalin yumuşatıcı çeşitleri, bebeklerinizin kıyafetlerini ilk günkü yumuşaklığı ile korur. Çeşitli kokularda üretilen yumuşatıcılar ile çamaşırların kokusu uzun süre devam eder. Bebeklerinizin çamaşırlarını mama lekelerinden arındırarak hijyenik hale getirir. Konsantre ürünler oldukları için uzun zaman kullanabilirsiniz. Parfüm, boya ve paraben içermeyen formülleri ile Dalin yumuşatıcı ve deterjanlar, lekelere karşı oldukça etkili ve sağlıklı ürünlerdir. İhtiyacınız olan tüm Dalin ürünlerini Watsons'tan uygun fiyatlara ve ödeme avantajlarından faydalanarak satın alın ve bebeklerinizin hassas ciltlerini koruma altına alın.