Kategori
Marka

Gillette

37 adet ürün bulundu
37 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor
  • Çok Satanlar

Gillette

Her sabah tıraş olanların, yeni bir stil yaratmak isteyenlerin, kişisel bakımına önem verenlerin bir numaralı tercihi Gillette oluyor. Dünya standartlarında bıçakları ve her cilde uygun tasarımları ile mükemmel bir tıraş deneyimini sizlere sunuyor. Gillette, tüm tıraş bakımı ihtiyaçlarını karşılayan çok sayıda ürün çeşitliliği ile Watsons'ta sizleri bekliyor.

Daha Pürüzsüz Ciltler İçin İlk 3 Bıçaklı Teknolojisi Gillette Mach3’ü Keşfedin

Gillette Mach3 daha pürüzsüz tıraşlar için çelikten daha güçlü ve keskin 3 bıçak içeriyor. Tek bir hareketle pürüzsüze yakın bir tıraş deneyimi sunuyor. Mach3 ile güne mükemmel bir başlangıç yapma olanağına sahipsiniz. 15 tıraşa kadar kullanılabiliyor ve kullan at bıçaklara göre daha iyi bir his veriyor. Uzun süre kalıcı rahatlık sağlar ve sakallarınızı tıraşa hazırlayan gelişmiş koruyucular içerir. Üzerinde sahip olduğu kayganlaştırıcı bant ile kızarıklık ve tahrişe karşı cildinizi koruyor. Oynar başlığı ile cildinize daha yakın temas kurmanızı sağlıyor. Gillette Mach3 yedek tıraş bıçağı ile kusursuz tıraş deneyiminize devam etmenizi sağlıyor.

Gillette Tıraş Makinelerini Keşfedin

Tıraş makinelerinin gelişimine öncü olan Gillette, son teknoloji ürünleriyle sizlere kusursuz bir tıraş imkânı sunuyor. Fusion5 tıraş bıçaklarıyla en zorlu bölgelerdeki kılları bile rahatlıkla almanıza yardımcı oluyor. Üzerinde bulunan kayganlaştırıcı jeller sayesinde yüzdeki tahrişi önlüyor ve rahat bir hareket imkânı sunuyor. 5 adet hassas bıçak ile pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor. Fusion5 ProShield tıraş makineleri, şık bir gövde tasarımına sahip. Yüz kıvrımları üzerinde dört yönlü hareket sağlayan FlexBall teknolojisi ile tüm sakalları yakalayarak size pürüzsüz bir Gillette tıraşı sağlıyor. Fusion5 ProGlide tıraş makineleri ise geliştirilmiş bıçakları ile daha az güç harcayarak tıraş olma imkanı sunuyor. Düşük dirençli kaplamaya sahip çok daha ince ve keskin kenarları, sakalları daha zahmetsizce kesmenize yardımcı oluyor.

Gillette tıraş makinesi, üç bıçağıyla daha uzun süre keskin kalıyor ve 15’e kadar sinekkaydı tıraş olabilme imkânı sağlıyor. Gillette Mach3 Turbo’da bulunan Mikrofin, cildinizi koruyor ve gerginleştirerek tıraşa uygun hale getiriyor. Mükemmel tasarımıyla size harika bir tıraş deneyimi sunuyor.

Yıllardır Güvenilen Kullan At Tıraş Bıçağı Permatik

Evde, seyahatte, dışarıda kullanabileceğiniz Gillette permatikle her an bakımlı olabilirsiniz. Banyo kullanımına uygun olarak tasarlanan, kılları kaldıran taraklarıyla vücudunuzu rahatlıkla tıraş edin. Tüm Gillette tıraş bıçakları ve makineleri Watsons mağazalarında uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.