Kategori
Sürdürülebilir Yaşam

Gliss

59 adet ürün bulundu
59 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor
  • Çok Satanlar

Gliss

50 yılı aşkın süredir saç bakımında her ihtiyaca farklı ürünler sunan Gliss, dolgun ve sağlıkla parıldayan saçlara kavuşmanızı sağlar. Saç temizliğinden bakımına, şekillendirmeden yoğun besleme seanslarına kadar geniş ürün yelpazesine sahip Gliss, saçlarınızı hacimli hale getirir. Doğru saç bakımı yapmanıza yardımcı olan Gliss ürünleri Watsons satış noktalarında sizleri bekler.

Göz Alıcı Saçların Sırrı Gliss

Schwarzkopf çatısı altında olan Gliss, yılların verdiği tecrübe ile her saç tipinin ihtiyacını en iyi şekilde analiz ederek etkili çözümler sunar. Gliss Shp Serum Deep Repair Şampuan, keratin ve mikro onarıcı yağlarla güçlendirilmiş formülü ile sağlıkla uzayan saçların sırrıdır. İçerdiği aminoasitler, serum ve protein ile bir haftada hayalinizdeki saçlara kavuşmanıza yardım eden bu şampuan ile göz alıcı saçlarınızın tadını çıkarabilirsiniz. Saç uçlarındaki kırıkları onaran, saç derisini besleyen ve nem desteği sunan Gliss saç kremi çeşitleri ile ışıldayan saçlara sahip olabilirsiniz. Saçlarınızın uçlarına uygulayacağınız Gliss Oil Elixir Sıvı Saç Kremi ile güçlü ve sağlıkla parlayan saçlara kavuşun. Sıvılaştırılmış keratin içeren Gliss Intense Therapy saç krem ve şampuan serisi saçlarınıza dolgun ve hacimli bir görünüm verir, kırılmadan uzamasını ve fazla yağlanmamasını sağlar. Şekillendirmeye ve mevsim değişikliklerine maruz kalan saçlarınızı dinlendirmek, yenilemek için Gliss Güzelleştirici Güçlendirici Saç Bakım Sütü'nden destek alabilirsiniz. Hoş bir kokuya sahip bu ürün ile saçlarınız yumuşak ve parlak bir görünüme kavuşur.

Saç Bakımında Gliss Ürünleri

Saçlarınız gün içerisinde toza, güneş ışığına, rüzgara ve yağmura maruz kalır. Çevresel etkilerin yanında yağlanma, kepeklenme gibi doğal sorunlarla baş etmeniz gerekir. Gliss saç bakım ürünleri doğru saç bakımı için size yol gösterir. Her saçın ihtiyacına yönelik oluşturduğu farklı ürün setleri ile saçların ihtiyaç duyduğu desteği sağlar. Saçlarınızı şekillendirirken de korumanızı sağlayan Gliss Care Stylers Canlandırıcı Bakım Spreyi, kökten uca beslenen saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Elektriklenmeye karşı etkili, hacimlendiren, canlandırıcı çeşitleri olan Gliss Care Stylers Hacimlendiren Bakım Köpüğü ile saçlarınıza şekil vermeniz şimdi çok daha kolay.

Canlı Görünen Hacimli Saçlar

Gliss saç bakım serumu ve maskeleri ile saçlarınıza haftada bir bakım yaparak tazelenmesine destek olabilirsiniz. Gliss Supreme Length saç bakım maskesi yıpranmış saçlarınızı onarır ve hoş kokusu ile dinlendirir. Saçlarınıza keratin desteği sunarken canlandırıcı yağları ile enerji kazandırır. Gliss Bio-Tech Saç Bakım Parfümü içerdiği kök hücre teknolojisi ve gül suyu özü ile yıpranmalara karşı korur. Gliss, Watsons satış noktalarında erişilebilir fiyatlarla sunduğu saç bakım ürünleri ile sizi saçlarınıza doğru bakımı yapmaya davet ediyor.