background image
Alışveriş Sepetim

ROBERTO CAVALLI

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

FİYAT

ALT KATEGORİ

Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
2 ürün
filtreler
 

Roberto Cavalli


Tüm insanların ortak arzularından biri iz bırakmaktır. Bunun pek çok yöntemi olsa da en kolay ve kalıcı yollarından biri kokuyu kullanmaktır. Seçeceğiniz hoş bir koku hafızalarda yer ederek unutulması zor bir izlenim yaratır. Bu nedenle karakteristik olarak sizinle eşleşecek kokuyu bulmak oldukça önemlidir. Watsons bu doğrultuda kendi tarzınıza ve teninize en uygun parfümü seçebilmeniz adına en seçkin Roberto Cavalli parfüm çeşitlerini bir araya getiriyor. Ürettiği parfümlerle imzanız hâline gelecek kokular sunan marka, kullananların vazgeçemediği bir deneyime dönüşür.


Alternatif Kokularla Gece ve Gündüz Farklı Bir Sen


İyi bir ilk izlenimin anahtarı olarak kabul edilen parfüm çeşitleri, Roberto Cavalli imzası taşıyan formüllerle bambaşka bir etki alanı yaratır. Farklı esanslar kullanılarak üretilen değişik koku seçenekleri ise insanlar üzerinde farklı izlenimler bırakabilmenize imkan tanır. Parfümler arasında seçim yapmak ise arzuladığınız etkiye bağlı olarak size kalır. Çok sayıda seçenek olması gece farklı, gündüz farklı koku tercihini mümkün kılar. Bu sayede kokunuzla kişiliğiniz arasında bir bağ kurmanız kolaylaşır ve sonucunda da girdiğiniz ortamlarda sizden önde giden kokunuz, daha görmeden insanların sizi tanımasını sağlar. Bu özel hissettiren his, öz güvenli duruşunuza yansıyarak güçlü bir imaj yaratmanıza yardımcı olur.


Kalıcı Kokuyla Şansa Yer Bırakmayın


Sevdiğiniz insanlarla ne zaman, nerede karşılaşacağınız her zaman için belli olmayabilir. İşinizi şansa bırakmadan her daim güzel kokmanız için özel formüllerle geliştirilen Roberto Cavalli ürünleri sizinle. Roberto Cavalli Just Cavalli gibi parfümlerin içeriğini oluşturan malzemelerin kalitesi kokunun cildinizde saatlerce kalabilmesini sağlar. Bu sayede işten çıkıp bir şeyler içmeye gittiğinizde yaşadığınız koku konusundaki tereddütler ortadan kalkar.


Roberto Cavalli Erkek Parfüm: Arzu Ettiğiniz Güçlü İmaj Sizinle


Kadın ile erkeğin farklı yaklaşımlarını göz önünde bulundurarak buna göre parfümler hazırlayan Roberto Cavalli erkek parfümlerinde odunsu ve baharatlı kokuların hakimiyeti öne çıkar. Güçlü ve maskülen bir etki yaratan parfümler, girdiğiniz ortamda karizmatik bir ilk izlenim yaratmanızı sağlar. Markanın geniş ürün yelpazesinde yoğun esanslarla birlikte daha hafif kokular da yer alır.


Roberto Cavalli Kadın Parfüm: İnsanları Etkilemeye Başlayın


Roberto Cavalli'nin parfüm koleksiyonunda önemli bir yer tutan kadın parfümleri geniş çeşitliliği ile kullanıcılara bambaşka koku alternatifleri sunar. Bergamot, vanilya ve zambak gibi doğal maddelerin özünden elde edilen bileşenler, zarafeti ve cazibeyi harmanlayarak Gemma di Paradiso gibi akılda kalıcı kokuların ortaya çıkmasını sağlar. Feminen, çiçeksi ve tatlı kokuların ağırlıkta olduğu ürünlerde hem hafif hem de yoğun kokular kullanıcılarla buluşur. Siz de şişe tasarımından kokusuna kadar özenle belirlenen detayların sonucunda kullanıcılarla buluşan Roberto Cavalli parfüm çeşitlerini Watsons'ta inceleyebilir ve tek tıkla sipariş edebilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *
Bir kod girin. *
Üye ol butonuna tıkladığında kayıt sözleşmesini kabul etmiş olacaksın.