background image
Alışveriş Sepetim

WELLA

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

FİYAT

ALT KATEGORİ

Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
1 ürün
filtreler
Watsons Club İndirimi
loyaltycard
( 1 )
Sepete Ekle
1
 

 

Wella

 

Saç şekillendirmede en önemli yardımcılarınız olan saç köpükleri ve saç spreyleri, kusursuz görünen saçlara sahip olmanızı sağlar. Görünümünüzün her zaman en iyi şekilde kalmasına olanak tanıyan Wella saç bakım ürünleri Watsons avantajlarıyla sizi bekliyor.

 

Wella Saç Bakım Ürünleri İle Göz Alıcı Saçlar

 

Canlı ve güçlü duran saç modelleri yaratmak için özel olarak geliştirilen Wella saç spreyi, saçlarınıza gözle görülür bir hacim kazandırır. Özellikle yoğun günlerde saçlarınız bozulmadan, özgürce hareket etmenize olanak tanır. Hem uygulaması hem de fırçalaması son derece kolay olan saç bakım ürünleri, hızlıca saç şekillendirmek için pratik bir çözüm yoludur. Yapışkan his bırakmadan saçların şekillenmesini sağlar ve kabarmasının önüne geçer. Wella saç bakım ürünleri, saçların her zaman güzel, sağlıklı ve doğal görünmesine katkıda bulunur. Islak saçların kurutulması sırasında saçlarda oluşabilecek mekanik hasarı en aza indirmeye destek olan saç spreyi, saçların çok daha hareketli bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Wella saç köpüğü ve saç spreyi; kıvırcık, dalgalı, ince ya da kalın telli tüm saç yapılarına özel olarak farklı bakım ürünleri sunar. Daha uzun süre kalıcılık istendiğinde çok daha güçlü bir şekilde saçınıza verdiğiniz modeli koruyan saç köpükleri tercih edilebilir.

 

Öne Çıkan Etkileyici Özellikler

 

-Neme karşı saçları koruyarak elektriklenmeyi en aza indirmeye yardımcı olur. Böylece saçlar çok daha uzun süre şeklini kaybetmeden kalabilir.
-Kişisel saç stilinin hafif bir etkiyle harika durmasına ve saçların çok yönlülüğünü korumasına yardımcı olur.
-Özel formülü sayesinde Wella saç ürünleri saçlarda gözlenebilecek kuruma sorununun önüne geçmeye katkıda bulunur.
-UV ışınlarından koruyan bileşenleriyle, saçların sağlıklı yapısını kaybetmesini engellemeye destek olur.
-Yapışkan his bırakmayarak saçların doğal yumuşaklığını ortaya çıkarır.
-Elektriklenmeyi engelleyen sabitleyici özelliğinin yanında saçlara esneklik kazandıran yapısıyla da saçlar özgürce hareket edebilir.

 

Bakım ve Şekillendirme Bir Arada

 

Saçlarınıza hayalinizdeki doğal ve hacimli görünümü kazandıran Wella saç spreyi ve saç köpüğü, saçınızı şekillendirme esnasında size büyük bir kolaylık sunar. Ayrıca saç bakımınızı da yapmanıza yardımcı olur. Özel olarak geliştirilen formülleri sayesinde, saçlarınızı dış etkenlerden koruyarak saç tellerinin hasar almasını engellemeye yardımcı olur. Böylece her zaman çok daha canlı bir görünüme sahip saçlara kavuşabilirsiniz. Güçlü tutuşu ve saçları sertleştirmeyen yapısıyla Wella saç bakım spreyleri ve köpükleri, kusursuz saçlara kavuşmak istediğinizde en büyük yardımcılarınızdan biri olur. Farklı özellikleriyle öne çıkan Wella saç ürünlerini hemen inceleyebilir, Watsons üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz.

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *