Bebek Şampuanları

Bebeklerin büyüme ve gelişim sürecini olumlu yönde etkileyen bebek banyosunun olmazsa olmazı bebek şampuanları, bebeklerin hassas cildine uygun özelliklere sahip olmalıdır. Bebeğinizi en ideal bebek saç şampuanı ve bebek vücut şampuanı ile sık aralıklarla yıkayarak cildinin temizlenmesini ve mikroplardan arınmasını sağlayabilirsiniz. Bebek ve yenidoğan şampuan markaları, Watsons raflarında sizi bekleyen birbirinden kaliteli ve güvenilir ürünleri ile bebeğinizin banyo sonrası mışıl mışıl uyuyacağı kaliteli uykular sunuyor.

Bebeğiniz İçin En Özel Şampuanlar

Bebek şampuanı ve çocuk şampuanı satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ürünün içeriğinde toksik maddelerin, ağır metallerin ve zararlı kimyasalların bulunmamasıdır. Aksi takdirde bu maddeler bebeğinizin gözleriyle ve cildiyle temas ettiğinde sağlık problemlerine neden olabilir. Bu nedenle ebeveynlerin bebekleri konusunda ne kadar hassas olduğunu bilen bebek şampuanı markaları, cildi kurutmayan ve bebeklerin yumuşak ciltleriyle uyumlu doğal bitki özlerinden elde edilmiş ürünler üretiyor. Çünkü doğal özlü şampuanlar, hem bebeğinizin cildini yumuşatıyor hem de mis gibi kokmasını sağlıyor. Siz de bebeğinizin çiçekler gibi kokmasını istiyorsanız Uni Baby şampuan ve Dalin şampuan bitki özlü ürünleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken diğer önemli noktalar ise bebeğinizde banyo korkusu oluşmaması için göz yakmayan özellikte olması, bebeğinizin cildini nemlendirmesi ve saçlarının kolay taranmasını sağlamasıdır.

Klinik ve Dermatolojik Testlerden Başarıyla Geçmiş Ürünler

Bebeklerin cildi hassas ve kırılgan olduğu için tercih edeceğiniz tüm kozmetik bakım ürünlerinin uzman ekipler tarafından özenle üretilmiş olması gerekiyor. Sebamed bebek şampuanı ve Siveno bebek şampuanı gibi ürünleri tercih ederek bebeğinizin hassas cildini koruyabilirsiniz. Bebeklerin cildi yetişkinlere göre daha fazla geçirgendir ve zararlı kimyasalların vücuda geçişi de daha kolaydır. Bu nedenle bebek şampuanlarının özel olarak hazırlanmış olması son derece önemlidir. Bebek şampuanlarının asitlik derecesi olan pH değerinin bebeklik dönemine uygun olmasını test eden uzmanlar, bebeğinizin cildine dost ürünler üretiyor. Aynı zamanda bebek saç ve vücut şampuanlarında kullanılan koku ve renklendirici maddeler de özel olarak seçilerek tüm klinik alerji testlerinden geçiriliyor. Bu özelliklere sahip olan Johnsons Baby şampuan, Nivea bebek şampuanı ve Bübchen bebek şampuanı çeşitleri bebeğinizin cildiyle dost ürünlerdir.

Bebek Saç ve Vücut Şampuanı Fiyatları

Bebek şampuanı fiyatı birçok değişkene bağlı olarak farklılık gösteriyor. Şampuanın özellikleri ve markası bu değişkenler arasındaki en önemli faktörler arasında yer alıyor. Siz de en değerli varlığınız olan bebeğinizin cildine uygun bebek şampuanına Watsons’ı ziyaret ederek en uygun fiyat seçeneği ayrıcalığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bebek Bakım ve Banyo
Marka
Fiyata göre filtrele
  • 9,50 128,95

Bebek Şampuanları

32 adet ürün bulundu
32 ürün'den 1-60 ürün gösteriliyor
  • Sıralama
  • 60 Adet Göster