Dermokozmetik Onarıcı Yüz Bakımı

Yüz bakımına özen gösteren kadınlar için geliştirilen onarıcı yüz bakımı ürünleri, günlük stresin yarattığı zararlı unsurları iyileştirmeye yardımcı olduğu gibi, yaşlanma karşıtı etkileri ile cildinizin daha genç ve sağlıklı görünmesi için gerekli olan desteği sunuyor. Peelinglerden yatıştırıcı kremlere kadar zengin çeşitliliğe sahip onarıcı yüz bakım kremleri ve birçok ünlü markanın dermokozmetik onarıcı yüz bakımı ürünleri Watsons’ta sizleri bekliyor.

Onarıcı Yüz Bakım Kremleriyle Canlı Bir Cilt Görünümü

Her cilt tipinin kendine has sorunları ve ihtiyaçları vardır. Farklı cilt tiplerinin ihtiyaçlarına uygun onarıcı bakım çözümleri getiren yüz kremleri, Dermo cilt ürünleri olarak adlandırılıyor. Revolution, Nip+fab, Cosmed ve M.Asam gibi markalar tarafından gece ve gündüz onarıcı yüz bakımı yapmak için formülize edilen ürünler; yatıştırıcı, cilt tonunu dengeleyici, sıkılaştırıcı, leke karşıtı ve akne kontrolü gibi farklı özellikleri bulunuyor. Günlük cilt temizliğinizi tamamladıktan sonra uygulayabileceğiniz ürünler, düzenli olarak kullanıldıklarında cildinizin canlı ve parlak bir görünüm kazanmasına destek oluyor. Günlük kullanım için uygun olan ürünleri cilt bakım rutininizde tercih ederken serumları nemlendirici öncesi kullanabilir, bakım ve onarım kremlerini ise nemlendirici yerine veya makyaj altı bazı olarak uygulayabilirsiniz.

Lekeler için Dermokil Beyazlatıcı Krem

Cildiniz, başta güneş olmak üzere pek çok dış faktörden etkilenerek lekelenmeye müsait ise Dermokil cilt beyazlatıcı krem ve serumları deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Revolution ve Cosmed markalarına ait krem ve serumlar sadece cilt tonunuzu eşitlemek ile kalmıyor, onarıcı yüz bakımı yaparak cildinizde yer edinen lekelerin azalmasına da destek oluyor. Özellikle yaz aylarından sonra yenilenmeye ve tazelenmeye ihtiyaç duyan cildiniz için kullabileceğiniz onarıcı yüz bakım ürünleri, arzu ettiğiniz cilt bakımı ve onarımına yardımcı olarak tazelenmenizi sağlıyor.

Cilt Sıkılaştırıcı Ürünler ile Yaşlanmayı Durdurun

Cildinizin zamana yenik düşmesi kaçınılmaz gerçekler arasında yer alsa bile zamanın olumsuz etkilerini geciktirmek sizin elinizde! Yüz sıkılaştırıcı krem çeşitleri bu aşamada devreye girerek gözenekleri ve cildi sıkılaştırarak zamanın etkilerine meydan okuyor. Düzenli cilt temizliğinin yanına kolayca ilave edebileceğiniz rutin peeling uygulamaları, cilt bakım serumu ve kremleri cildinizi zamana karşı mücadelesine yardımcı olarak daha genç bir cilt görünümü kazanmanızı sağlıyor. Nip+fab markasının ürettiği peeling çeşitleri ise cildinizi arındırmak ve bakıma hazırlamak konusunda size destek oluyor. Doğrudan cilde uygulanabilen krem peelinglerin yanı sıra hazır peeling pedleri de bulunan marka, Glycolic(Glikolik) asit ile güçlendirilmiş içerikler hazırlıyor. Haftalık rutininize kolaylıkla ekleyebileceğiniz diğer onarıcı yüz bakımı ürünleri arasında ise Cosmed ve M.Asam yüz sıkılaştırıcı krem ve serumları yer alıyor. Yaşlanma karşıtı ürünler dış etkenlerin ve stresin yol açtığı gözle görülür etkileri tersine çevirmek için yoğun nemlendirme konusunda size destek oluyor. Siz de cildinizin kendine has ihtiyaçlarına cevap veren ürünleri satın almak için alışverişe hemen başlayabilir, aradığınız onarıcı cilt bakım ürünlerini Watsons’ta bulabilirsiniz.

Sürdürülebilir Yaşam
Fiyata göre filtrele
  • 32,95 229,90