Diş Bakım Ürünleri

Diş bakım ürünleri ağız sağlığına dikkat eden her birey için önemlidir. Güzel bir gülüş, hoş kokan nefes ve sağlıklı dişler için gerekli olan tüm diş bakım ürünlerini Watsons’ta bulabilirsiniz. Diş ipinden protez diş yapıştırıcı çeşitlerine, dil temizleyiciden ağız çalkalama suyuna kadar birçok bakım ürününü bulabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Diş İpi İle Sağlık Kazanın

Yaşam kalitenizi etkileyen ve sağlıklı beslenmenize imkân tanıyan dişlerinize çok iyi bakmanız gerekir. Diş fırçası kadar önemli olan diş ipi ve arayüz fırçalarını kullanarak dişlerinizi daha iyi temizleyebilirsiniz. Watsons'ta yer alan diş bakım ürünleri arasında bulunan Oral-B diş ipi ve Colgate diş ipi ürün seçenekleri size bu fırsatı sunar. Sensodyne diş ipi gibi dünyaca ünlü markalar tarafından üretilen ipler şu faydaları sağlar:

-Dişlerin arasında kalan yiyecek kalıntılarını temizler.
-Diş fırçasının ulaşamadığı yerleri kolayca temizlemenize yardımcı olur.
-Diş taşı gibi sorunların oluşmasını önleyebilir.

Kategoride sunulan diş ipi fiyatları ürünlerin markasına ve özelliklerine göre değişim gösterir.

Ağız Ve Diş Bakımınıza Özen Gösterin

İyi bir diş macunu ve diş fırçasının yanı sıra diş ipi, dil temizleyici, ağız suyu kullanarak diş ve ağız bakımınızı kolayca yapabilirsiniz. Diş fırçanıza hijyenik koruma sağlamak istiyorsanız diş fırçası kutusu kullanmanız gerekir. Humble Brush bambu diş fırçası kabı gibi doğal malzemeli ürünleri seçebilir, Steriball diş fırçası koruma kabı gibi seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Diş fırçası kutusu veya kabı, seyahatiniz sırasında size hijyenik koruma sağlayan kullanışlı bir üründür. Evinizde ise doğal malzemeden üretilen diş fırça tutucu modellerine ve fırçalık çeşitlerine yer verebilirsiniz. Oral-B, Sensodyne, Signal, Corega, Humble Brush ve Watsons gibi markaların kaliteli ağız ve diş bakım ürünlerini tercih ederek ağız sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Corega Diş Protezi Bakım Ürünleri

Diş protezleri için tasarlanan diş yapıştırıcı ve temizleyici ürün çeşitleri protez bakımını kolaylaştıran konforlu ürünlerdir. Corega diş yapıştırıcı kullanarak dilediğiniz yemeği rahatça yiyebilirsiniz. Proteziniz sizin için sorun olmaktan çıkar. Corega diş protezi yapıştırıcı seçenekleri diş protezlerini 12 saate kadar sabit tutmayı başarır. Aroma içermediği için yiyeceklerinizi ağız tadıyla yemenize yardımcı olur. Corega yapıştırıcı, krem şeklinde üretilen pratik kullanımlı bir üründür. Corega temizleyici tablet ise protezinizi fırçalamadan temizlemenize olanak tanır. Çay, kahve ve sigaranın bıraktığı lekeleri gidermeye yardımcı olur. Corega tablet nane aromalı içeriği sayesinde diş protezinde ferah bir his bırakır.

Watsons diş bakım ürünleri kategorisine göz atarak ürünler hakkında bilgi sahibi olabilir, ihtiyacınız olan ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

Ağız Bakımı
Marka
Sürdürülebilir Yaşam
Fiyata göre filtrele
  • 12,95 74,95

Diş Bakım Ürünleri

26 adet ürün bulundu
26 ürün'den 1-60 ürün gösteriliyor
  • Sıralama
  • 60 Adet Göster