El Sabunları

Ellerin güvenli biçimde temizlenmesi için özel formüle edilen ve hijyenik ürün seçenekleriyle çeşitlenen el sabunları farklı formlarla tasarlanır. Katı, köpük ve sıvı ürün çeşitleri ile üretilen sabunlara antibakteriyel ürünler de eklenir. Cilt temizlik ürünlerini bir arada bulmanıza imkân tanıyan Watsons, ünlü markaların sıvı ve kalıp sabun çeşitlerini size sunarak ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olur.

El Sabunları ile Gelen Hijyen

El temizliği ve hijyeni konusunda birçok alternatif sunan el sabunu çeşitleri farklı aromalar, kokular ve içeriklerle üretilir. Bitki özleri, yağlar ve doğal temizleyicilerle tasarlanan ürünleri kendiniz ve çocuklarınız için güvenle kullanabilirsiniz. Banyo sabunları, duş jelleri ve kokulu sabun çeşitleri arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz kullanışlı ürünlerdir. Hindistan cevizi, avokado, argan ve pamuk sütü takviyeleriyle tasarlanan seçenekleri kullanırsanız ellerinize bakım yapma şansı bulursunuz. Watsons keçi sütü sabunu gibi özel içeriğe sahip ürünleri de tercih edebilirsiniz. Zeytinyağı ile tasarlanan nemlendiricili seçenekler ellerde kuruluk hissi bırakmayan konforlu ürünlerdir. Eyüp Sabri Tuncer sıvı sabun çeşitleri arasında zeytinyağlı ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Antibakteriyel özellikli Protex ve Activex sıvı sabun seçenekleri ile hijyenik temizliği tüm yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz. Klasik beyaz sabun kokusuyla tasarlanan Hacı Şakir sabun çeşitleri ise sizi yıllar öncesine götürmeyi başarır.

Güzel Kokulu Sıvı Sabun Çeşitleri

-Le Petit Marseillais, Watsons, Hacı Şakir, Siveno, Palmolive ve Dove gibi önemli markalar tarafından formüle edilen sıvı sabun çeşitleri rahat ve hijyenik kullanım konforu sunar.
-1/4 nemlendirici krem ile tasarlanan Hindistan cevizli Dove sabun seçenekleri hem el hem yüz temizliği için kullanılır.
-Hoş kokulu meyve ve çiçek aromalarıyla tasarlanan sıvı el sabunu çeşitleri ellerinizde ferahlatıcı bir koku bırakır.
-Nemlendiricili Dove sıvı sabun kendine özgü kokusunu tüm ürünlerine taşır.
-Koku giderici olarak tasarlanan limon özlü Palmolive sabun ellerinizde oluşan kötü kokuları giderir. Balık, soğan ve sarımsak kokularına karşı formüle edilmiş özel bir üründür.
-Salatalık ve yeşil çay özleriyle tasarlanan ürünler yumuşacık ve pürüzsüz ellere kavuşmanıza yardımcı olur.
-İncir özleri ile formüle edilen nemlendirici özellikli ürünler çekici kokular sunar ve ellerinizi nazikçe temizler.

Keyifle Kullanacağınız Doğal El Sabunları

Dermatologlar tarafından hassas ciltler için geliştirilen doğal sabun çeşitleri cildinizi özenle temizler. K, E, A, D vitaminleri ve mineraller ile formüle edilen ürünler ellerinizi kurutmaz, nemlendirir ve esneklik kazandırır. Organik içeriklerle tasarlanan doğal sıvı sabun çeşitlerini tüm aile üyelerinizle birlikte güvenle kullanabilirsiniz. Farklı formlar ve hacim ölçüleriyle üretilen el sabunu seçeneklerini Watsons'tan sipariş ederek hemen satın alabilirsiniz.

Banyo
Marka
Sürdürülebilir Yaşam
Fiyata göre filtrele
  • 10,95 64,95

El Sabunları

54 adet ürün bulundu
54 ürün'den 1-60 ürün gösteriliyor
  • Sıralama
  • 60 Adet Göster