Kore Maskeleri

Koreli kadınların güzellik sırrı olan Kore maskeleri, en iyi ve etkili çeşitleri ile Watsons'ta bulunur. Rutin cilt bakımına ek olarak, cilde yoğun nem, temizlik, yaşlanma karşıtı etki vadeden maskeler, Kore'den gelen özel formülleri ile Türkiye'deki kadınlara mükemmel bir cilt kazandırır. Siz de rutin cilt temizliği ve bakımına Kore ürünlerini ekleyerek cilt bakımının son trendlerini deneyebilirsiniz.

Kore Maskeleri ile Kore'den Gelen Güzellik

Kore yüz maskeleri arasında hem Uzak Doğu'nun klasikleşen kağıt maskeleri hem de cilt yüzeyine sürülerek kullanılan krem maskeler bulunur. Kağıt maskeler hem jel hem de krem içerikleri bulundurabilir. Farklı etkiler sunan maskeler, Kore kadınlarının pürüzsüz, beyaz, lekesiz ve genç görünen ciltlerinin sırrı kabul edilir. Kristal aydınlığındaki ciltleri ile dünyada tanınan Koreli kadınların en sevdikleri kozmetik maskelerin, Güney Kore'nin en ünlü markalarının yer aldığı seride farklı cilt tiplerine, yaşlara, etki beklentilerine uygun çeşitleri rahatlıkla bulabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Kore Maskeleri Ne İşe Yarar?

-Cilt nemlendirici etkili maskeler, cildi neme doyurur.
-Yaşlanma karşıtı ürünler ciltteki sarkma, kırışıklık gibi yaşlanma etkilerine karşı savaşır.
-Cilt temizleyici maskeler derinlemesine arınma vadeder. Gözenek küçültücü etki sunan ürünler, cilt gözeneklerinin sıkılaşmasına yardım eder.
-Beyazlatıcı etki vadeden maskelerin cilt üzerindeki lekelerde ve cilt tonunun açılmasında etkisi bulunur.
-Arındırıcı maskeler, cildin gözeneklerini kapatan siyah nokta gibi sorunlara karşı da etki gösterir.

Maskelerle Özel Bakım

Kore maskeleri içeriklerinde alışıldık bileşenlerin yanında, bölgede cilt bakımında kullanılan yenilikçi formüller de bulundurur. Siyah inci, havuç, domates, altın parçacıkları gibi içeriklerle, etki vadeden maskelerin uygulanması da çok kolaydır. Krem maskeler temiz cilt üzerine sürülerek, kağıt maskeler ise yerleştirilerek bekletildiğinde yeterli olur. Krem maskeler bir süre beklendikten sonra yıkanarak temizlenir. Kağıt maskeler ise beklendikten sonra cilt üzerinden kaldırılır ve masaj yapılır. Böylece bakım sağlayan özel içeriğin cilt tarafından iyice emilmesi sağlanır. Kore maskeleri hoş kokuları ve eğlenceli görünümleri ile tanınır. Kimi kağıt maskelerin üzerinde bekleme sırasında sizlere eğlence sunacak desenler yer alabilir. Panda, havuç gibi eğlenceli desenler maske üzerinde sizleri karşılayabilir.

Watsons, en iyi Kore maskeleri markalarını sizlere sunar. SNP ve Scinic maske gibi bilinen Kore markalarının ürünlerini Türkiye'deki tüketicilerle buluşturan Watsons, özel avantajları ile bakım alışverişinizi dünyanın dört bir yanından gelen en iyi ürünlerle tamamlamanıza yardımcı olur. Siz de dilediğiniz Kore maskelerini Watsons'tan hemen sipariş verebilirsiniz.

K-Beauty
Marka
Cilt Tipi
Etki
Sürdürülebilir Yaşam
Ürün Tipi
Ürün Türü
Fiyata göre filtrele
  • 9,99 97,75

K-Beauty Maske

71 adet ürün bulundu
71 ürün'den 1-60 ürün gösteriliyor
  • Sıralama
  • 60 Adet Göster