Kontür ve Paletler

Yüz hatlarını belirginleştirmek ya da gizlemek için yapılan aydınlatma ve gölgelendirme işlemine kontür denir. Bu uygulama sayesinde burun kemiği küçültme, çene hattı yuvarlama ve yüz inceltme gibi illüzyonlar yapılabilir. Makyajınızın daha kusursuz olması için koyu ve açık tonlardan oluşan kontür makyaj malzemeleri, cilt tiplerine göre farklı seçenekler ile üretilir. Krem formunda ya da toz halinde olmak üzere iki çeşidi bulunur. Geniş marka ve renk seçeneğiyle sunulan kontür ve paletleri, her bütçeye uygun fiyat avantajlarıyla Watsons'ta bulabilirsiniz.

Aydınlatıcı, Allık ve Bronzer Bir Arada

3 ana renk tonundan üretilmiş paletler oldukça kullanışlıdır. Açık, orta ve koyu tonda tasarlanan ürünler ile yüzünüzde dengeli bir görünüm elde edebilirsiniz. Açık tonu burun kemeri, alın, çene ucu ve kaş altlarına uygulamak makyajın daha aydınlık görünmesini sağlar. Burun kenarı, yan çene kemiğinin üzeri ve saç diplerine doğru sürülen koyu renk ise yüz hatlarını dengeler ve küçültür. Elmacık kemiklerinin üzerinde kullanacağınız orta ve renkli tonlar yüzünüze canlılık verir. Canlı renkleri ve hafif parlak yapılı ürünleri seviyorsanız, Maybelline kontür paleti aradığınız seçenek olabilir.

Kolay ve Pratik Uygulama İçin Stick Kontür

Makyaja yeni başlayanlar ve pratik olmayı sevenler için kontür kalemi ve stick kontür ürünleri idealdir. Uygulaması oldukça kolay olan stick kontür, kremsi formülü sayesinde ciltle bütünleşir ve akışkan yapısı sayesinde rahat sürülür. Çift taraflı stick modeliyle yerden tasarruf etmenizi sağlayan NYX kontür paleti, yanında fazla makyaj malzemesi taşımak istemeyenler için idealdir. Göz pınarı, kaş altı, burun ucu, dudak kenarı gibi zor bölgelerde kontür kalemi kullanmak gerekir.

Kontür Paletleri ile Renklerin Gücünden Faydalanın

Çok renkli kontür paletleri, her cilt tonu ve her mevsimde kullanım için en iyi ürünlerdir. Geniş renk seçeneğine sahip paletlerle ışık oyunları yapabilmek ve karıştırma yöntemiyle doğru cilt tonunu ayarlamak kolaylaşır. Sivilce izleri, lekeler ve ton eşitsizliği gibi kusurları kapatmak için renk eşitleyici alternatifleri kullanmak gerekir. Her zaman kurtarıcı paletler arasında yer alan Revolution kontür paleti doğru bir seçim olacaktır. Birbirinden güzel ve kullanışlı ürünler için Watsons'ın kontür ve paletler kategorisine göz atabilirsiniz.

Fiyata göre filtrele
  • 20,95 199,90

Kontür ve Paletler