background image
Alışveriş Sepetim
Sıralama:
3 ürün
filtreler
 

 

Selülit Karşıtı Ürünler

 

Selülit gidermeye yardımcı kremler ve selülit oluşumunu önleyen krem çeşitleri Watsons farkı ile sizlere ulaşıyor. Fiziksel yatkınlık dolayısıyla ya da yaşa bağlı olarak meydana gelebilen selülitler için geliştirilen özel kremler ve vücut sıkılaştırmaya yardımcı içerikler farklı marka seçenekleri ile sunuluyor. Nivea, Duaderm, Krauterhof gibi markaların selülit giderici, inceltici krem serileri arasından cildinize ve gereksinimlerinize uygun olanlarını hemen satın alabilir, hayalini kurduğunuz görünüme sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

 

Selülit İçin Geliştirilen Kremlerin Özellikleri

 

Selülit kremi olarak da bilinen selülit engelleyici yapıdaki özel kremler cilt katmanlarına etki ediyor ve uygulandığı bölgenin sağlıklı cilt için gerekli içerikleri almasını sağlıyor. Enerji üretmeye yardımcı bileşiklerden biri olan Koenzim Q10 kremler yaygın biçimde tercih ediliyor. Vücudun ürettiği bu enzim yaşa ve hareketlilik derecesine bağlı olarak azalma eğilimi gösterebildiğinden vücuda haricen takviye edilmesi gerekebiliyor. Örneğin en fazla tercih edilenlerden olan Body Q10 Plus Nivea selülit kremi ciltteki L-Karnitin değerini artırıyor ve selülitli görünümü azaltarak sıkılaşmanızı sağlıyor.

 

Pürüzsüz Görünümün Tadını Çıkarın

 

Selülit karşıtı kremler, içeriklerine bağlı olarak farklı olumlu etkileri de beraberinde sizlere ulaştırıyor. Ürünler düzenli kullanıldığında portakal kabuğu görünümü şeklinde tasvir edilen selülitli yapıda kademeli azalma meydana geliyor. Bunun yanı sıra anti cellulite kremler canlı ve parlak bir görünüm sunuyor, tazelik hissi vadediyor. Örneğin bileşiminde biberiye ve nane yağı bulunan Krauterhof selülit kremi kullanıcılar üzerinde ferahlık etkisi yaratmayı amaçlıyor. Ürünler krem ya da jel formunda olabiliyor. Anti selülit jel çeşitleri de farklı yoğunluk seviyelerine sahip kremler de doğru kullanımla cilde fayda sağlıyor. Bu içeriklerin inceltici, sıkılaştırıcı, çatlak önleyici etki sağlayabileceğini de belirtmek gerekiyor.

 

Selülit Karşıtı Krem Satın Alma ve Kullanma Önerileri

 

Selülit giderici ürün tercihinde, tüm cilt tipleri için uygunluk ibaresi yoksa, cilt tipinize ve gereksinimlerinize uygun olanlar arasından seçim yapmayı unutmayın. Farklı esanslarla harmanlanan kremlerden kokusu hoşunuza giden, üzerinizde pozitif etki yaratacak olanları tercih edebilirsiniz. Selülit gidermenin yanı sıra çatlak giderme gibi ek faydalar sağlayan ürünler de yaygın biçimde tercih ediliyor. Selülit giderici krem kullanımında önerileri kararlılıkla uygulamanız ideal sonuçlar almanızı sağlıyor. Günlük kullanım kremlerini aksatmamaya, hızlı etki görmek için önerilenden fazla miktarlarda kullanmamaya dikkat edin. Geniş ürün yelpazesi ile öncü kozmetik markalarından olan Watsons selülit karşıtı ürünler ile cildinizin ihtiyaç duyduğu kremlere sahip olmanızı sağlıyor. Dilediğiniz ürünü tek tıkla satın alabilir, ışıltılı ve pürüzsüz cildin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.