background image
Alışveriş Sepetim
Sıralama:
0 ürün
filtreler
 

 

Güneşsiz Bronzlaştırıcılar

 

Yazın ilk günlerinde bile henüz güneşlenmediğiniz halde bronz bir ten görünümüne mi sahip olmak istiyorsunuz? Ya da güneş alerjiniz var ve asla doya doya güneşlenip mükemmel bir renge kavuşamıyor musunuz? O halde Watsons'ta sizi bekleyen sayısız ürün olduğunu bilmelisiniz. Beyaz ten rengi kaderiniz olmasın, otobronzan ve güneşsiz bronzlaştırıcı krem ürünlerine Watsons'ın avantajlı fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

 

Güneşsiz Bronzlaştırıcılar Ne İşe Yarar?

 

Güneşsiz bronzlaştırıcı ürünler çeşitli sağlık nedenleri ile güneşe çıkamayanlar için birçok kozmetik markası tarafından sunulan bir kolaylıktır. Güneşsiz bronzlaştırıcı krem, losyon, bacak spreyi ve bacak fondöteni gibi farklı çeşitleri bulunur. Bu ürünler, güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmadan bronz bir ten görünümüne sahip olmanızı sağlar. Özellikle beyaz tenliler, güneş alerjisi olanlar ya da güneşlenecek vakit bulamayanlar için tavsiye edilen güneşsiz bronzlaştırıcı ürünler sayesinde anında yanık bir ten görünümüne sahip olmak mümkün olur. Watsons ürünleri arasında Solait, Nivea, Sally Hansen ve Nyx Professional Makeup gibi güvenilir markalarının güneşsiz bronzlaştırıcı çeşitlerini bulabilirsiniz.

 

Güneşsiz Bronzlaştırıcılar Hangi Bölgelerde Kullanılabilir?

 

Bacak spreyi ve bacak fondöteni ürünlerini kullanarak tüm bacak boyunda bronz bir ten görünümü elde edebilirsiniz. Sally Hansen bacak spreyi bu bölge için en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir. Nyx Professional Makeup markasının sunduğu Nyx Body Bronzer ürünlerini ise vücudunuzun tamamında kullanabilirsiniz. Beş farklı renk seçeneği sunan Nyx Body Bronzer ürünleri arasından dilediğinizi tercih ederek anında bronz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Solait markasının sunduğu bronzlaştırıcı losyon ürünü ise tüm vücuda kolayca uygulanabilir. Yavaş yavaş gelişen ve doğal güneşlenme bronzluğu veren Solait bronzlaştırıcı losyonu, aynı zamanda mükemmel nem dengesini korumanıza da yardımcı olur.

 

Güneşsiz Bronzlaştırıcılar Nasıl Uygulanır?

 

Bacaklarınızdaki istenmeyen kusurların kapatılmasına da yardımcı olan Sally Hansen bacak spreyini kuru ve temiz cildinize doğrudan sıkarak uygulayabilir veya avuç içinize sıkıp bacaklarınıza eşit bir şekilde kolayca yayabilirsiniz. Üç veya dört dakika gibi kısa bir zaman içinde kolayca kuruyan Hally Hansen bacak spreyi gün boyunca teninizde kalacak kadar da dayanıklıdır. Temizlemek istediğiniz takdirde banyo esnasında sabun ve lif uygulaması yapmanız yeterlidir. Nyx Professional Makeup markasının sunduğu Nyx Body Bronzer ürünlerini ise pudra gibi sürerek pratik bir şekilde tüm vücudunuza uygulayabilirsiniz. Siz de güneşlenmeden mükemmel bronz bir ten görünümüne sahip olmak istiyorsanız Watsons'ta birçok marka ve ürün içeriğine avantajlı fiyatlarla ulaşabilir ve anında bronz bir ten rengine sahip olabilirsiniz.