background image
Alışveriş Sepetim
Onarıcı Yüz Bakım
Sıralama:
0 ürün
filtreler
1
 

 

Onarıcı Yüz Bakımı

 

Cilt, en az önem verilen organ olduğu için dış etkenlere bağlı olarak zaman içinde yıpranır. Cilt tipinize uygun bir bakım ile hayallerinizdeki görünüme kavuşabilirsiniz. Vücudunuzun her bölgesine göre cilt bakım ürünleri değişir. El, ayak, yüz, göz ve dudak bakım ürünleri farklılık gösterir. Ayrıca, cildinizdeki sorunlara göre ürün seçimi yapmanız ihtiyacınızı kolaylıkla karşılamanızı sağlar. Cildiniz için gereken tüm ürünleri Watsons'ta rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Cildinizin Sesini Duymalısınız

 

Cilt bakımı yaptırmadan önce cilt tipinizi öğrenmeniz, doğru ürünü seçmenizi de beraberinde getirir. Yağlı, kuru ve karma ciltlere uygun ürünler arasından seçim yapmanız, sağlıklı ve bakımlı görünmenizi sağlar. Watsons Onarıcı Yüz Bakımı kategorisinde farklı ihtiyaçlara cevap veren Garnier, Neutrogena, Loreal Paris, Nivea, Frei Öl gibi markaların nemlendirici, temizleme jeli, leke kremi, bakım yağı, serum seti, BB ve CC kremleri ile yaşlanma karşıtı, yoğun bakım kremleri çeşitli nitelikleri ile yer alır. Hem marka hem ürün bakımından geniş bir çeşitliliğe sahip olan Watsons onarıcı yüz bakım ürünleri arasından cilt lekelerine karşı beyazlatıcı krem ile çözüm bulabilirsiniz.

 

Leke Giderici Kremler ile Cilt Lekelerine Son Verebilirsiniz

 

Cilt, hızlı bir şekilde yıpranan ve dışarıdan gelen olumsuz etkenleri doğrudan görebileceğiniz en nazik bölgedir. Cilt lekeleri farklı boyut ve renklerde ağrısız bir şekilde oluşur. Cilt lekeleri; güneş hasarı, hormonal değişiklikler, ilaç yan etkileri, akne ve yaraların iyileşme süreci gibi farklı sebeplerden dolayı ortaya çıkabilir. Kalıcı etkisi ile canınızı sıktıkları için farklı yöntemler ile lekelerden kurtulabilirsiniz. Leke kremleri ile güneşin zararlı ışınlarının cildinizde bıraktığı izlerden kurtulabilirsiniz.

 

Makyajınızın Başlangıcı Garnier Krem Çeşitler!

 

Garnier Krem çeşitleri farklı cilt tipleri ve ihtiyaçlar için üretilmektedir. Garnier 3'ü 1 arada ürünü ile yüzünüzü temizler, peeling ve maske yaparak sağlığına kavuşturabilirsiniz. Sonrasında, BB krem ile makyajınıza saf ve temiz görünümlü bir başlangıç yaparak, ışıldayabilirsiniz.

 

Loreal Paris Krem ile Birden Fazla Çözüm

 

Loreal Paris krem cildinizin aynı anda birden fazla sorununa çözüm bulur. Her sabah iyice temizlediğiniz yüz ve boynunuza dairesel hareketler ile cildinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Kremin içerisinde bulunan Pro-Xylane ile en güçlü kırışıklıklarınızı dahi azaltabilirsiniz. UV ve UVB ışınlarına karşı uzun süreli koruma sağlayan Loreal Paris krem, cilt yüzeyini yenileyerek tonunuzu da eşitler.

 

Neutrogena Kremleri Farklı İhtiyaçlarınızı Karşılamanın Yolu

 

Cildinizin yağa ihtiyacı olduğunda Neutrogena Visibly Clear Yağsız Nemlendirici, gözeneklerinizi tıkamadan cildinizin gün boyu yumuşak ve nemli kalmasını sağlar. İçerisindeki MicroClear teknolojisi sivilce kremi görevini de üstlenir. Stresli geçirdiğiniz gününüzün olumsuz etkilerini yüzünüzde görebilirsiniz. Gün geçtikçe daha yorgun kalan cildinizi gece boyunca nemlendiren Neutrogena Hydro Boost Gece Kremi, yorgunluk döngünüzü tersine çevirir. Cilt bariyerinin nem kaybına karşı direncini artırır.

 

Makyajınıza Zemin Hazırlayan Ziaja Krem

 

Farklı cilt tipleri için kullanılan Ziaja krem çeşitleri cildinizde yenilikler yapar. Keçi sütü gece kremi ile kuruma ve kırışma eğiliminde olan cildinizde doğal besleyici etkisi ile ihtiyacını tamamlar. Nemlendirip sıkılaştırarak cildinizdeki lekelerin de önüne geçer. Hassas ciltler için hafif formüllü nemlendirici gündüz yüz kremi ise derinizin çatlamasını ve azaltır. Cilde yoğun su takviyesi yapan krem, ince çizgileri de azaltır.

Cildinizdeki tüm sorunlara cevap veren Watsons onarıcı yüz bakım kategorisinde farklı markalara ait cilt ürünlerden ihtiyacınız olanı tercih edip, hemen satın alabilir ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *