background image
Alışveriş Sepetim

I HEART REVOLUTION

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

ALT KATEGORİ

KATEGORİ

FİYAT

Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
98 ürün
filtreler
1 2 3
 

I Heart Revolution


Kadınların göz kapakları ve kirpik diplerine uyguladığı göz farları, makyaja canlılık ve derinlik kazandırır. En renkli makyaj malzemelerinden biri olan göz farları makyajınızı kişiselleştirmenize yardımcı olur. Göz farlarının farklı yapılara sahip birçok çeşidi bulunur. Toz farlar, günlük hayatta çok kolay uygulanabilmesi sebebiyle en çok tercih edilen far çeşididir. Kalem farlar kalem formunda kolay bir sürüş deneyimi sağlayan farlardır. Krem farlar ise kremsi yapısıyla hem far hem de far bazı olarak kullanılabilir. Far paletleri göz makyajı için en önemli seçeneklerden biri olan farları bir arada sunarak makyajınızı çeşitlendirmeniz için farklı renk seçeneklerini bir araya toplar. I Heart Revolution far seçenekleri arasından tercih edeceğiniz renk ve uygulama tarzına göre istediğiniz göz makyajına ulaşmak oldukça kolaydır. Ruh halinize göre kullanacağınız her renkle göz yapınıza ve yüz tipinize uyumlu makyaj yapabilir, yaratıcılığınızın sınırlarını artırabilirsiniz.


Birbirinden Renkli Far Paletleri


Göz makyajının olmazsa olmaz unsuru haline gelen I Heart Revolution far paletleri geniş renk ve ton seçeneklerine sahiptir. Hem günlük makyajınızda hem gece makyajınızda kullanabileceğiniz zengin renk seçenekleri ile vazgeçilmez makyaj yardımcısı halini alır. Toz farlar ve krem farlardan oluşan far paleti seçenekleri arasından büyülü kahve ve çikolata renklerinin sıcak tonlarının bulunduğu I Heart Revolution Chocolate Orange Far Paleti, en çok tercih edilen far paletlerinden biridir. I Heart Revolution, yoğun renk pigmentasyonlarına sahip far çeşitleri ile kalıcılık bakımından oldukça kuvvetli sonuçlar ortaya koyar. Daha pembe tonlarında far sevenler için Rose Gold Far Paleti ya da gece makyajınız için yoğun renkler sunan Death By Chocolate Far Paleti kullanabileceğiniz seçenekler arasında yer alır.Göz farları kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur, göz makyajınızla nereye gideceğinizdir. Gündüz kullanımında çok da iddialı olmayan bir göz makyajı tercih edebilirsiniz. Bunun için soft, açık ve mat renkleri kullanabilirsiniz. Gece makyajı için ise istediğiniz kadar iddialı olabilirsiniz. Sınırları zorlamanın ötesinde birbiriyle uyumlu, koyu, sedefli göz farlarıyla harika kombinasyonlar yapabilirsiniz. Göz farının göz renginizle uyumlu olması gözlerinizin daha çok ortaya çıkmasına yardımcı olur. Kahverengi gözlere lacivert tonlar, bakır ve kızıl tonlar çok yakışır. Renkli gözlere sahipseniz, göz renginizle uyumlu renkler kullanabileceğiniz gibi, zıt renkler tercih ederek de dikkat çekici kontrastlar oluşturabilirsiniz.


I Heart Revolution Far Fiyatları


Pek çok göz makyajına çözüm sunma konusunda başarısını kanıtlamış olan I Heart Revolution Far Paletleri, oldukça fazla renk seçeceğine sahiptir. Far fiyatları, far paletinin çeşitliliğine, renk pigmentlerinin yoğunluğuna ve gramajlarına göre değişiklik gösterir. Göz makyajınız için uygulayabileceğiniz pek çok ürün seçeneği sunan markanın far ve far paleti ürünlerini ‌Watsons'ta bulabilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *