Kategori
Marka
Sürdürülebilir Yaşam

Cosmed

23 adet ürün bulundu
23 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor
  • Çok Satanlar

Cosmed

Yenilikçi bir dermokozmetik markası olan Cosmed, saf ve temiz içeriklere sahip cilt dostu ürünlerini paraben, sülfat, hayvansal içerikler, mineral yağlar ve petrol türevlerine yer vermeden üretmektedir. Siz de bir Türk markası olan Cosmed’in, Anadolu’nun endemik bitki türleri arasında yer alan Crocus Chrysanthus bitkisinden ilhamla elde ettiği kişisel bakım ürünlerini Watsons’ta bulabilirsiniz.

Cildinizin İhtiyacı Olan Nemlendiriciyi Seçin

Cosmed, geliştirdiği çeşitli cilt bakım serileri arasında aradığınız nemlendirici için size alternatifler sunar. Aşırı kuru ve tahrişe açık ya da kızarık ciltler için geliştirilen Atopia ve Ultrasense serileri içerisinde yer alan Cosmed krem çeşitleri, içeriğindeki çiğdem çiçeği ekstraktı ve ciltte irritasyonu engeleyecek değerli aktifler sayesinde sağlıklı bir cilt bariyeri oluşturmanıza yardımcı olur. Çeşitli nedenlerle ciltte oluşan lekelere karşı, cildi soymadan, doğru içeriklerle cildin renk eşitsizliğini gidermeyi amaçlayan Alight serisinde yer alan koyu leke karşıtı aydınlatıcı Cosmed leke kremi iyi bir çözüm haline gelebilir. Yağlı ve akneye meyilli ciltler için Benefit ve 25’li yaşlardan itibaren kullanılabilecek anti-glikasyon özellikli yaşlanma karşıtı Revolution serileri diğer cilt bakım ürünleri arasında yer alır.

Cildinizi Güneşten Koruyun

Cildin hızla yaşlanmasında en büyük faktörlerden biri olan güneşin zararlı etkilerine karşı geliştirilen suya dayanıklı, parfümsüz Cosmed güneş kremi serisi içerisinde yer alan ürünler, farklı cilt tipi ve sorunlarına özel hazırlanmış formülasyonlara sahiptirler. Sun Essential serisinde, yüksek korumalı UVA ve UVB içeriklerine sahip tüm cilt tipleri için olduğu gibi, hassas ve yağlı ciltler için de ayrı ayrı çeşitler yer alır. Lekelenmeye meyilli ciltler için ise özel aktifler ile geliştirilmiş koyu leke karşıtı güneş kremi ve cilt yaşlanmasını durdurmayı amaçlayan amino peptit içeriklere sahip yaşlanma karşıtı yüksek koruma güneş kremi serinin öne çıkan diğer güneş bakım ürünleri arasında yer alırlar.

Kişisel Bakımda Öne Çıkan Ürünler

Cosmed cilt bakım kategorisinde, cildi ölü deriden arındıran peeling ve temizleyiciler ön plana çıkarlar. Cosmed peeling ürünleri arasında tüm cilt tipleri için kullanılabilen, çok ince granüllü ve asit içermeyen yapısı ile krem formundaki hassas peeling, cilt bariyerine zarar vermeden rahatlıkla kullanılabilir. Tüm kişisel bakımın en hassas noktalarından biri olan saç bakımında da aradığınızı size verir. Hair Guard serisi altındaki Cosmed şampuan çeşitleri, gündelik kullanıma uygun ve sülfat içermeyen yapısı sayesinde sağlıklı saçlara kavuşmanızda size yardımcı olur. Bilhassa yağlanmaya meyilli saçlar için arındırıcı, kepek problemi ile boğuşan saç ve saç derisi için etkin içeriklerle formüle edilmiş farklı yoğunluktaki kepek karşıtı şampuanları tercih edebilirsiniz. Şimdi siz de başarılı bir dermokozmetik markası olan Cosmed ürünlerine sahip olmak isterseniz, Watsons’ı ziyaret edebilirsiniz. İyi alışverişler!