Kalyon

Kalyon

Bakımlı olma yolunda en çok dikkat edilenlerden biri de tırnak bakımı. Tırnak bakımı deyince akla ilk gelen markalardan biri ise Kalyon. Kalyon; ojeleri, tırnak eti temizleyicileri, tırnak bakım yağları ve çok daha fazlasıyla Watsons'ta yerini alıyor. Özel tırnak bakım ürünleriyle tırnak bakımında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri sizlere en iyi şekilde sunuyor.

Kalyon Tırnak Eti Temizleyici İle Zahmetsiz Bakım

Tırnak etlerini kesmek çoğu zaman son derece zor ve zahmetli. Bazen yeterince zaman olmuyor, bazen ise yeterince enerji. Böyle zamanlarda Kalyon tırnak eti temizleyici imdadınıza koşuyor. Özel içeriğiyle tırnak etlerini yumuşatan ve ortadan kaldıran ürün, manikür ve pedikürü hızlıca yapabilmenize olanak tanıyor. İçeriğindeki etken maddeler sayesinde tırnak etlerini kolayca itebilmenize yardımcı oluyor. Kalyon tırnak eti temizleyici sizleri sürekli etleri kesme zahmetinden kurtarırken düzenli kullanımda gözle görülür bir fark da ortaya koyuyor.

Kalyon ile Tırnak Bakımınızı Tamamlayın

Manikür yaptıktan sonra bakımlı ellerinize mükemmel bir renkte oje sürerek tırnak bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Kalyon oje çeşitleri, özel yapıları sayesinde tek katta bile en iyi rengi sunuyor. Benzersiz pigmentasyonuyla iki üç kat oje sürme sorununun önüne geçen Kalyon ojeler, hızlıca kuruyor ve tırnak bakımınızı kolayca tamamlayabilmenize olanak tanıyor. Oje sürdükten sonra eğer çok aceleniz varsa veya ojenin kurumasını beklemek istemiyorsanız oje kurutucu kullanabilirsiniz. Kalyon oje kurutucu sprey, sürdüğünüz ojeyi 30 saniyelik süre zarfı içerisinde kurutuyor. Ojeyi hızlıca kuruturken tırnaklarınızı da nemlendiren ürün, tırnak etlerinizi yumuşatıyor ve tırnaklarınıza özel bir bakım uyguluyor.

Kalyon Tırnak Bakım Yağı İle Elleriniz Şımarsın

Kalyon tırnak ve tırnak eti bakım yağı, bileşimindeki etken maddeler sayesinde nemlendiriyor ve tırnakları koruma altına alıyor. Üründe yer alan E vitamini, jojoba, badem, limon, ginseng ve nilüfer çiçeği yenileyici özellikler sunuyor ve tırnaklarınızın daima canlı kalmasını sağlıyor. Kalyon tırnak bakım yağı, cilt bakım rutininizin en önemli tamamlayıcılarından oluyor. Etkisini kısa sürede göstererek tırnaklarınızı güçlü ve sağlıklı bir forma sokuyor. Böylece daima bakımlı ellere sahip olabilir, tırnaklarınızı daha sağlıklı hâle getirebilirsiniz. Kalyon; tırnak besleyici, tırnak ve tırnak eti peelingi, tırnak beyazlatıcı, acı cila oje ve matlaştırıcı oje de dahil olmak üzere diğer tüm ürünleriyle tırnak bakımı sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bileşenleri sizlere sunuyor. Kalyon ürünlerini hemen şimdi inceleyebilir, Watsons ayrıcalıklarıyla tırnaklarınızı daha bakımlı hâle getirebilirsiniz.