Kategori
Marka

Kotex

45 adet ürün bulundu
45 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor
  • Çok Satanlar

Kotex

Kadınların kişisel bakımlarının kahramanı Kotex, kullanım alışkanlıklarınıza ve fizyolojinize uygun alternatifler sunmasıyla dikkat çekiyor. Özel günlerinizi en rahat şekilde geçirmeniz için Watsons her an yanınızda!

Kişisel Hijyen Ürünlerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özel günlerinizi en rahat biçimde geçirebilmeniz için en uygun ve konforlu seçeneği belirlemeniz son derece önemli. En ideal ürünü keşfedebilmeniz için opsiyonlarınızı iyi tanımanız etkili bir yöntem olabilir. Kotex, her kadına konfor sunan çözümleriyle ayın her günü sizinle birlikte.

Ferahlık Hissini Her Gün Yaşamak için: Kotex Günlük Ped

20'li, 40'lı, 60'lı seçenekleriyle tazelik ve ferahlığı her an yanınızda taşıyın. Günün her anında tazelenmenin formülü günlük ped, kişisel sağlığınızı korumanın en etkili yöntemleri arasında yer alıyor. İstediğiniz her anda temiz çamaşır hissini yaşamanızı sağlayan ürün parfümlü, parfümsüz ve ekstra ince seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza uygun çözümü sunuyor.

Menstruasyon Dönemi Klasiği: Ultra Ped Normal

Özel günlerinizde rahatlık ve hijyeni bir arada sunan ultra ped normal, çok yoğun kanaması olmayan kadınlar için ideal çözüm olarak nitelendirilebilir. Kullanımı kolay bu ürün, toksik şok sendromu riskini minimuma indiriyor. Nefes alan dokusuyla koku problemini ortadan kaldıran ürünü en ideal kullanım için üç-dört saatte bir değiştirmek gerekiyor.

Deliksiz Uykunun Formülü: Kotex Gece

Gece için özel tasarlanmış emici doku, daha uzun ve iç çamaşırını kaplayan tasarımıyla geceleri rahat bir uyku sunuyor. Nefes alan dokusuyla özel günlerin sabahında daha ferah uyanmanızı sağlayan ürün, sızıntı yapmayan bariyerleriyle her an güvende hissetmenizi sağlıyor.

Özel Günlerin Pratik Silahı: Kotex Tampon

Cilde uyumlu, emici yapısıyla kadınların bir numaralı tercihlerinden olan tamponlar, kanın hava ile temasının önüne geçerek konforlu bir his sunarken bakteri ve koku oluşumunun önüne geçiyor. Küçük yapısıyla taşıma ve kullanım kolaylığı sunan ürünü özel günlerinizde havuz ya da denize girerken de güvenle kullanabilirsiniz. Özel günlerinizi sağlıklı ve hijyenik geçirmek için kanama yoğunluğunuza uygun tampon seçimi yapmalı ve tamponları en fazla 4 saatte bir değiştirmelisiniz.

Özel Günlerinizde Enerjinizi Sınırlamayın: Kotex Active

Feltfix teknolojisi ise hareketlerinize uyum sağlayan ürün günlük ped, klasik ped ve tampon seçenekleriyle hareketlerinizi kısıtlamadan kendinize en uygun yöntemi seçebilmenizi sağlıyor. Nefes alabilen ultra ince yapısıyla konfor ve rahatlık hayatınızın her anını kaplıyor.

Hayat tarzınıza ve fizyolojinize tam uyum sağlayan hijyenik seçenekleri Watsons'ta bulabilir, özel günlerinizde de konforlu hissedebilirsiniz.