background image
Alışveriş Sepetim

REBUL

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

ALT KATEGORİ

FİYAT

Filtreleri sıfırla Doğrula
 

Rebul


Rebul, eşsiz aromalara sahip kokularıyla arkanızda güçlü bir iz bırakacak size özel kokuya sahip olmanızı sağlıyor. Watsons sizi hem kolonya hem de parfüm ve duş jeli çeşitleri ile cildinizi tazeleyen o eşsiz kokuyla buluşturuyor. Size özel kokuyu keşfettiğiniz andan itibaren ise Rebul cildinizin ayrılmaz bir parçası haline geliyor.


Rebul Kolonya ile Büyüleyen Ferahlık


Cildinizi kolonyanın dezenfektan etkisi sayesinde hijyenle buluşturmak istediğiniz anlarda kolonya çeşitlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Alışılmış kokuların ötesinde koku arayanlara birçok seçenek sunan Rebul, bu duruşunu ürettiği kolonya çeşitlerinde de sergiliyor. Doğadan gelen taptaze kokuları kolonya şişesine sığdırmayı başaran marka; lavanta, yasemin ve yeşil çay gibi çiçek kokularının ferahlatıcı etkisini cildinizle buluşturuyor.


Kolonya Çeşitleri ile Doğaya Dönüş


Markanın eşsiz kokuları arasında bir adım öne çıkan Rebul Bouquet kolonya, Japonya’da baharı müjdeleyen şakayık çiçeği ile hayat bulan bir kolonya. Ürün, büyüleyen aroması ile kullandığınız andan itibaren vazgeçemediğiniz bir tutkuya dönüşüyor. Mavi suların serinletici etkisine sahip olan Rebul Aqua kolonya ile buluştuğunuzda büyüleyici bir dünyanın kapısını aralıyorsunuz. Rebul Ice ise İskandinav buzullarındaki berrak buz havasını tüm benliğinizle cildinizde hissetmenizi sağlıyor. Bu ferahlığı teninizle buluşturan kokuyu tüm mevsimlerde kullanabilirsiniz.


Rebul Parfüm ile Gün Boyu Kalıcı Etki


Her kadının ve erkeğin teniyle uyumlu büyüleyici bir kokuya sahip olmasını amaçlayan Rebul, parfüm çeşitleriyle de büyülüyor. Marka, doğadan ilham alarak özel bir biçimde formülleştirdiği yoğun kokular sayesinde aradığınız etkileyici kokuyu bulmanıza yardımcı oluyor. Siz de kaynağını doğanın muhteşem kokularından alan parfüm çeşitlerinden teninize uygun olan ile bir an önce tanışmalısınız.


Köpük Köpük Rebul Duş Jeli


Marka, banyo keyfinize eşlik eden duş jeli çeşitleriyle de koku konusundaki uzmanlığını kanıtlıyor. Lavanta, yeşil çay, mandalina ve baharat özlü Rebul duş jeli çeşitleriyle cildinize nefes aldırıyor. Ferahlatan yapısı ile dikkat çeken duş jeli çeşitleri, bol köpüren formülü ve yoğun parfümlü etkisi sayesinde vücudunuzu ihtiyacı olan bakımı yaparak tazeliyor. Cildinizi doğanın büyüleyici kokularıyla mutlu etmek için Watsons'ı ziyaret ederek bu ürünlerle hemen buluşabilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *