Epilatörler

Epilasyon gereksinimlerine yönelik ürün çeşitliliği ile Watsons yanınızda! Farklı özelliklere sahip epilasyon aleti serileri ile vücut yapınıza ve ihtiyaçlarınıza yönelik ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Islak ve kuru epilatörler başta olmak üzere geniş bir ürün listesi sizleri bekliyor. Modern ve estetik görünümleri ile dikkat çeken epilatörler minimal tasarımları sayesinde zahmetsize taşınabiliyor. Böylece gittiğiniz her yerde kullanım olanağınız bulunuyor. Epilasyon aleti fiyatları ürünlerin hem performans özelliklerine, dizaynına ve fonksiyonel özelliklerine hem de marka kampanyalarına ve sezona göre değişkenlik gösteriyor.

Farklı Niteliklerde Epilasyon Cihazları

Epilatör modelleri farklı vücut tipleri ve ihtiyaçlar göz önüne alınarak üretiliyor. Başlıklardaki toplam cımbız sayıları farklı olabiliyor ya da başlıkların kullanıcıya sunduğu ek özellikler bulunabiliyor. Örneğin masaj silindirli başlıklar nazik epilasyon için oldukça fazla tercih ediliyor. Bu başlık mekanizmasına sahip olan Braun Silk Epil 5 epilasyon esnasında rahatsızlık hissini minimuma indirmeye yardımcı oluyor. Başlıktaki cımbız sayısı da farklılık yaratıyor. Cımbız sayısının fazlalığı temel olarak kararlılık seviyesinin yüksek olmasına etki ettiği gibi ince, cılız ve küçük tüylerin alımında da daha iyi sonuçlar gösteriyor.

Konforu Arttıran Dokunuşlardan Faydalanın

Daha iyi bir epilasyon deneyimi elde etmek adına çok başlıklı, dahili ışık dizaynlı, kablosuz kullanım özellikli, çoklu hız kademeli modelleri düşünebilirsiniz. Tamamen yıkanabilir Braun epilasyon aleti çeşitleri en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor. Işıklı epilatörler ince ve cılız tüyleri görmenizi ve almanızı mümkün kılarken farklı kademe seçeneği sizlere dilediğiniz hızda kullanım olanağı tanıyor. Motor gücünün de etkili olduğunu unutmayın. Islak ve kuru epilasyon cihazı çeşitlerindeki motor aksamı, önerilen yöntemlerle kullanıldığında sudan zarar görmüyor, sizlere su ve duş jeli eşliğinde rahat bir epilasyon deneyimi vadediyor.

Epilatör Başlıkları ile İşinizi Kolaylaştırın

Tüylerin çıkış yönünün tersine hareketle yapılan epilasyon süreci farklı kullanım alanlarına göre satışa sunulabiliyor. Kimi modeller yalnızca belli bir bölge için olurken, kimileri farklı bölgelerde kullanılabiliyor. Tüm vücut için epilasyon çoğunlukla farklı başlıklar aracılığı ile sağlanıyor. Örneğin, 4 aksesuarlı Braun Silk Epil serisi bacak ve beden kullanımına uygun bir yapı sergiliyor. İhtiyaçlarınıza göre düzeltme, tıraş ve yakın temas başlığı gibi aksesuarları içeren epilasyon makinesi modelleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Tıraş başlığı sayesinde epilatör tıraş makinesi olarak kullanılabiliyor. Ek olarak yüz epilatörü özelliği bulunanlar oldukça ilgi görüyor ve ışıklı cımbız teknolojisine sahip olan braun epilasyon ürünleri kaşlarınızı rahatça almanız ve dilediğiniz gibi şekillendirme noktasında işlevsel oluyor. Geniş marka ve ürün çeşitliliği ile fark yaratan Watsons’ı tercih ederek keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Farklı özelliklerdeki epilatör çeşitlerini inceleyebilir, dilediğiniz ürünü güvenli ve hızlı biçimde hemen satın alabilirsiniz.

Epilasyon
Fiyata göre filtrele
  • 108,90 184,90