Erkek Şampuanları

İhtiyaç duyduğunuz kişisel bakım ürünlerini Watsons’ta kolayca bulabilirsiniz. Saç bakımının vazgeçilmez parçası olan erkek şampuanları kepek ve dökülme karşıtı ürün seçenekleri sunarak ihtiyaçlarınızı karşılar. Erkekler için farklı saç tiplerine uygun içeriklerle geliştirilen şampuanları kullanırsanız, hem saç derinizi rahatlatabilir hem de saçlarınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Doğru Şampuan Çeşidini Seçin

Saç bakım serumları, vitamin ampulleri ve şekillendirici ürünler erkek saç bakımı için önemlidir. Bu tip ürünlerden fayda sağlamak için de uygun bir şampuan kullanmak gerekir. Saç derinizi ve saçlarınızı kirden, kalıntıdan ve fazla yağdan arındırmak için saç tipinize uygun bir erkek şampuanı kullanarak işe başlayabilirsiniz. Watsons, sağlıklı ve güzel görünümlü saçlara kavuşmanıza yardımcı olacak erkek saç bakımı ürünlerini size sunar. Yağlı, kuru ve normal saçlar için geliştirilen erkek şampuan çeşitleri, dünyaca ünlü markaların özel içeriklerle tasarladığı ürünlerden oluşur. Ashley Joy, Bioblas, Urban Care, Revox, Dicora, Watsons, Clear Men ve Head and Shoulders gibi markaların saç tipine ve sorununa özel formüle ettiği ürün çeşitleriyle gereksinimlerinizi kolayca karşılayabilirsiniz.

Saç Dökülmesine Karşı Geliştirilen Erkek Şampuanları

Saç dökülme sorunu kadınlara oranla erkeklerde daha ciddi sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle saç dökülmesine karşı şampuan erkek kullanıcıların büyük ilgi gösterdiği bir üründür. Head and Shoulders, Clear Men ve Urban Care gibi markaların saç dökülmesine karşı etkin içeriklerle geliştirdiği erkek şampuan çeşitlerini saç bakımı rutininize ekleyebilirsiniz. Dökülme karşıtı şampuanlar saçınıza şu faydaları sağlar:

-Zayıf düşmüş saçları kökten uca güçlendirmeye yardımcı olur ve saçlara hacim kazandırır.
-Saç derisini güçlendirecek formüllerle tasarlanır.
-Magnezyum, demir, bakır ve çinko gibi saç yapısını güçlendirmeye yardımcı olan mineraller, biotin, kafein ve aktif bitkisel kompleksler içeren şampuanlar, saç dökülmesine karşı size yardımcı olabilir.
-Dökülmeyi azaltmak üzere formüle edilen ürünler saçı arındırır, korur ve nemlendirerek bakım yapar.

Kepekli Saçlara Özel Şampuanlar

Yağlı saç derisine sahip erkeklerde kepeklenme sıkça görülen bir sorundur. Yağlı ve kepekli saçlar için üretilen şampuanlar saç derisini iyice temizleyerek kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Ashley Joy ve Clear Men şampuan seçenekleri arasında kepeğe karşı uzun süreli koruma sağlayan ürünler bulabilirsiniz. Kepek karşıtı şampuanlar saç derisinin koruyucu tabakasını etkinleştiren ve kepek oluşumunu azaltan ürünlerdir. Uzun süreli kullanımda etkili sonuçlar verir. Head and Shoulders yağlı saçlar için şampuan erkek ürün çeşitleri ise saç derinizdeki fazla yağı kolayca temizler. Kir ve yoğun yağdan arınan saçlarda kepek oluşumu da azalır.

Watsons'taki erkek şampuanları kategorisinde Revox, Bioblas, Head&Shoulders, Urban Care, Clear Men fiyat ve çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Tercih ettiğiniz markaların ürün çeşitlerini cazip fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz.

Erkek Saç Bakımı
Marka
Fiyata göre filtrele
  • 28,95 72,95