Telefon Aksesuarları

Hayatı kolaylaştıran akıllı telefonları daha rahat kullanabilmeniz için sayısız aksesuar üretiliyor. Dünyaca ünlü markaların araç içi telefon tutucuları, şarj sorununun önüne geçen Powerbank çeşitleri, kablosuz kulaklıkları ve daha nice aksesuar modeli Watsons ürünleri arasında yerini alıyor. Akıllı telefonlarınızın tüm özelliklerini rahatlıkla kullanabilmek için siz de hemen sipariş verebilir ve Watsons avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Hayat Kurtaran Araç Tutucuları

Trafikteyken cep telefonu kullanmak ciddi tehlikeler yaşamınıza sebep olabilir. Araç içi telefon tutucuları ise cep telefonunu güçlü sarsıntılar karşısında bile sabit tutarak görüşmelerinizi ellerinizi kullanmadan yapmanızı sağlıyor. Emniyet kemeri kadar gerekli olan bu aksesuarları farklı markaların etiketleriyle bulabilirsiniz. Baseus üretimi olan araç tutucuları modern tasarımları ile göz dolduruyor. Tutucu mandalı ve 360 derece oynayabilen başlığı sayesinde telefonunuzu araç kalorifer peteklerine rahatlıkla yerleştirip kontrol edebilirsiniz. Şarj giriş alanı da sunan ürün sayesinde telefonu yerinden oynatmadan bataryanızı doldurmanız mümkün. Markanın mıknatıslı ürünlerini de seçebilirsiniz.

Powerbank İle Şarj Sorunlarını Kökten Çözün

Akıllı telefonlar görüşme yapmanın yanı sıra sosyal medyada vakit geçirmek, oyun oynamak, fotoğraf ve video çekmek için de sıklıkla kullanılıyor. Ancak bütün bu kullanımlar yan yana geldiğinde telefonların şarj süresi de giderek kısalıyor. Elektriğe ulaşamadığınız önemli anlarda telefonunuzu kolayca şarj etmek isterseniz Powerbank ürünlerini kullanabilirsiniz. Dexim markasının iki ayrı USB girişi içeren renkli Powerbank modellerini ya da Samsung'un hızlı dolum özelliği sunan gümüş tasarımlarını seçebilirsiniz. Watsons'taki seçenekler arasında el feneri fonksiyonu sunan Trust Powerbank ürünlerini de bulmanız mümkün. Dilediğiniz seçeneği hemen sipariş verebilirsiniz.

Tüm Telefon Modellerine Özel Şarj ve USB Kabloları

Şarj kabloları, çanta ve ceplerde taşındığı için sık sık zarar görerek kullanım ömrünü erken tamamlıyor. Şarj cihazınızı uzun süre kullanmak isterseniz yıpranma karşıtı örgü ile sarılan modelleri tercih edebilirsiniz. Baseus markasının kırmızı örgülü şarj kablosu özellikle gençler tarafından çokça tercih ediliyor. Yüksek kalitede kalınlaştırılmış, kalay kaplı bakır iç kablolar ile kayıpsız ve kesintisiz veri aktarımı sağlayan ürün; iPhone, Micro ve Type-C bağlantıları ile uyum sağlıyor. Kablosuz bir şarj teknolojisi arıyorsanız manyetik mıknatıs ile şarj yapan modelleri inceleyebilirsiniz. Güvenli ve hızlı şarj imkanı sunan bu modeller telefon aksesuar teknolojisinin de en yeni tasarımlarından biri olarak dikkat çekiyor.

Akıllı telefonlarınızı kullanırken ihtiyaç duyacağınız tüm aksesuarlara Watsons sayesinde tek tıkla ulaşmanız mümkün. Telefon aksesuarları avantajlı setler, uygun fiyatlar ve dünyaca ünlü markalarla birlikte Watsons'ta sizi bekliyor.