Kategori
Cilt Tipi
Etki
Ürün Tipi
Ürün Türü

Neutrogena

76 adet ürün bulundu
76 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor
  • Çok Satanlar

Neutrogena

Dünyanın en gözde cilt bakım ürünleri markalarından biri olan Neutrogena, şehrin yorucu ve stresli yaşantısının cilt üzerindeki olumsuz etkilerini ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Cildin ışıl ışıl bir parlaklığa ve canlılığa kavuşmasını sağlayan cilt bakım serisi, Avrupa Birliği’nin ortaya koyduğu tüm standartlara uygunluğu ile kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. Watsons’ın geniş ürün yelpazesinde yer alan Neutrogena cilt bakım ürünleri, cildinizin doğal görünümüne tekrar sahip olması için bütçenize uygun fiyat avantajlarıyla sizleri bekliyor.

Özel Formüllü Cilt Bakım Ürünleri ile Daha Yumuşak Bir Cilt

Neutrogena’nın en etkili formüllü ürünlerinden biri olan el kremleri, birçok farklı seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Parfümlü ya da parfümsüz şekilde tercih edeceğiniz Neutrogena el kremi, yoğun nemlendirme ve koruma sağlayan formülü ile cildinizin beslenmesine destek oluyor. Günlük el bakım kremlerinin yanı sıra yaşlanmaya karşı etkili Neutrogena nemlendirici kremler, hem yaşlanmaya karşı etkileri en aza indiriyor hem de cildinizin daha iyi beslenmesini sağlıyor.

Daha Canlı, Parlak ve Işıltı Ciltler için

Yüz bakımı için çeşitli fonksiyonlara sahip yüz bakım ürünleri, en temel cilt bakımından makyajın olumsuz etkilerini azaltmak gibi birçok farklı amaç için çözüm sunuyor. Neutrogena yüz temizleme jeli ile cildinizi derinlemesine temizleyebilir, günlük rutin cilt bakımınızı kolayca yapabilirsiniz. Siyah noktaların azalmasında ve yeniden oluşmasını önlemede etkili olan Neutrogena sivilce jeli, etkili formülü ile cildinizin eski pürüzsüz haline dönmesine yardımcı olduğu gibi, Neutrogena maske seçenekleri ise cildiniz doğal nem dengesine kavuşmasını sağlıyor. Sabah uyandığınızda ya da akşam yatarken güvenle kullanabileceğiniz yüz temizleme ürünleri ile cildinizi tüm olumsuz etkilerden koruyabilir, daha sağlıklı, daha canlı ve daha ışıltılı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Sağlıklı ve Pürüzsüz Bir Cilt için Aradığınız Herşey Watsons’ta!

Watsons, cilt tipinize ve bütçenize uygun cilt bakım ürünleri ile daha sağlıklı ve daha pürüzsüz bir cilde sahip olmanız için birçok alternatif sunuyor. Watsons’ta Neutrogena cilt bakım ürünlerinin yanı sıra dünyaca ünlü farklı markalarının da cilt bakım ürünlerini bulabilir, cildinizin doğal görünümüne kolayca kavuşmasını sağlayabilirsiniz.