Doğal Nemlendiriciler

Cilt bakım rutininin en önemli aşaması nemlendirme işlemidir. Cilt yapısına uygun ve kaliteli içeriğiyle cilde ihtiyaç duyduğu nemi veren doğal nemlendirici bir krem ile rutinin tamamlanması gerekir. Watsons, her cilt tipine uygun nemlendirici çeşitlerini bir araya getirir. En kaliteli cilt bakım markalarının hedefe yönelik bakım sunan nemlendirici ürünleri, onay almış doğal içerikleriyle cildin nemlenmesine yardımcı olur. Kuru, yağlı, karma ve normal cilt tipine özel bakım sunan nemlendirici çeşitleri doğal içerikleriyle de dikkat çeker. Kullananlardan tam not alan doğal içerikli nemlendiricilerle siz de cildinize ihtiyaç duyduğu bakımı sunabilirsiniz.

Ziaja Keçi Sütü Gündüz Kremi İle Yoğun Nemlendirme

Ziaja keçi sütü gündüz kremi, kuru ciltlere özel doğal içeriğiyle cildin yoğun bir şekilde nemlenmesini sağlamaya yardımcı olur. Nemlendirme sağlarken cildin ihtiyaç duyduğu besini de veren Ziaja gündüz kremi keçi sütü; A vitamini, E vitamini, Provitamin B5 ve UV koruma filtresi içeriğiyle cilde eksiksiz bakım sunar. Cildin derinlemesine nemlenmesini sağlayan keçi sütü gündüz kremi düzenli kullanıldığında ince kırışıklık görünümünün düzelmesine yardımcı olur. Bunun yanında cilt hassasiyeti durumunda da Provitamin B5 içeriğiyle tahrişlerin hafiflemesini mümkün kılar. Peki, Ziaja keçi sütü gündüz kremi nasıl kullanılır? Az miktarda parmak uçlarına aldığınız kremi cildinize nazik dokunuşlarla masaj yaparak uygulayabilirsiniz. pH dengeli ve alerji testlerinden geçmiş özel içeriğe sahip ürünü günlük olarak kullanabilirsiniz.

Dr. Organic Gündüz Kremi İle Yüksek Koruma

Dr. Organic gündüz kremi, hafif yapısı sayesinde cilt tarafından kolay bir şekilde emilir. Doğal nemlendirici krem içeriğinde organik özlere sahip esansiyel yağlar ve Hindistan cevizi yağı bulunur. Hindistan cevizi yağı içeriğiyle cildin beslenmesine ve yatışmasına yardımcı olur. Cildin derinlemesine nemlenmesine ve beslenmesine yardımcı olan gündüz kremi aynı zamanda cildin esnekliğini korumasını ve cilt tonunun düzelmesini de mümkün kılar. Sıkı kalite kurallarına uygunluk sağlayan ve çok sayıda testten geçen zengin içerikler sunan Dr. Organic ayrıcalığıyla cildinizi nemlendirebilirsiniz.

Doğal Nemlendirici Kremler Watsons’ta

Watsons'ta dikkat çeken nemlendiricilerden biri olan Yes To Hindistan Cevizi Ultra Nemlendirici Sufle, shea butter ve Hindistan cevizi yağı içeriğiyle çok kuru ciltlerin bile derinlemesine nemlenmesine yardımcı olur. Ziaja ve Dr. Organic gibi markalar sahip oldukları organik ürün sertifikası ile bakımın en doğalını sunar. Yağlı, karma, normal ve kuru ciltler için doğal nemlendirici ürünlerin tümünü Watsons'ta bulabilir ve ihtiyacınıza uygun ürünü avantajlı koşullarda satın alabilirsiniz.

Fiyata göre filtrele
  • 49,95 79,95