Kategori
Promosyon

Pastel

293 adet ürün bulundu
293 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor
  • Çok Satanlar

Pastel

Makyaj her kadın için vazgeçilmezdir; güzellik kalkanı ve öz güveni tamamlayan gizli bir kahramanı gibidir. Birbirinden dikkat çekici ve kaliteli ürünlerle makyajınıza farklılık katabilirsiniz. Pastel marka ürün çeşitlerine Watsons aracılığıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Gecenin Yıldızlarına Özel

Özellikle son dönemlerin en hit makyaj ürünü, highlighter. Gündüzün duru güzelliğini yansıtan highlighter ürünler, geceleri de bulunduğunuz mekanın parlayan yıldızı olmanız için sizi baştan yaratıyor. Elmacık kemiklerinizden başlayarak süreceğiniz highlighter kusursuz bir makyaj tamamlayıcısı haline dönüşür. Farklı renkleri ve konseptleriyle Pastel highlighter serileri ışıltılı bir yüze sahip olmanızı sağlarken yanaklarınıza da çekici bir ifade katar. Çarpıcı tonlardan oluşan bu ürünler gecenin en gözde ismi olmak isteyenler için son derece ideal bir tercih.

Dikkat Çekici Dudaklar

Büyük, küçük fark etmeksizin tüm çantalarda yerini alan en klasik makyaj ürünü, istisnasız ruj çeşitleri olacaktır. Pastel mat ruj makyaj yapmaya fırsat bulamayan kadınların imdadına anında yetişiyor. Her beğeniye uygun renklerde ve stillerde tasarlanan Pastel ruj dudakları kurutmadığı gibi, gün boyu kalıcı olmasıyla da beğeni topluyor.

Bakışlarınızla Fark Yaratın

Bakışları ile fark yaratmak isteyenlerin istisnasız tercih ettiği ürün maskaralardır. Dolgunluk, kıvrım, hacim, konusunda oldukça başarılı maskaralardan biri de Pastel rimel serisidir. Silikon fırça, kıl fırça seçenekleri ve farklı renk paletleri sayesinde bakışlarınızda dileğiniz gibi oynamalarda bulunabilir, gözlerinizin daha da belirgin olması için ürünü favorileriniz arasına alabilirsiniz. Göz makyajında far ve kaş maskarası da büyük bir önem taşır. Yoğun ve gür kaşlara sahip olmak, aynı zamanda kaşlarınızın sabitlenmesini sağlamak istiyorsanız, Pastel kaş maskarası sizin için doğru bir tercihtir. İçeriğindeki özel özleri sayesinde kaşları besler ve günlük bakımını yapar. Çeşit çeşit far paletleri... Canlı ya da toprak tonlarından seçeceğiniz farlar günlük kombininize de bütünlük katar. Pastel far paleti birbirinden farklı renkleriyle herkesin beğenisine hitap eder. Pek çok stile hitap eden kozmetik ürünleriyle cazibeli bakışlara sahip olmak artık çok kolay.

Çarpıcı Detaylar Tırnaklarda Gizli

Değişen trendler ile oje stilleri de gün geçtikçe daha da farklı duruşlarda karşımıza çıkar. Pastel oje serisi ile bakımlı tırnaklara sahip olabilirsiniz. Besleyici özellikli ojeler ile tırnaklar artık daha parlak ve canlı. Watsons'ın herkesi kendine çeken büyülü dünyasında birbirinden farklı kozmetik ürünlerine kolaylıkla ulaşabilir, daha uygun fiyata daha kaliteli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.