Dermokozmetik Peeling Ürünleri

Cilt yüzeyinin derma adı verilen en üst tabasının derinlemesine temizlenmesine katkı sağlayan dermokozmetik peeling ürünleri Watsons'ta bir araya geliyor. Cilt yüzeyinde bulunan gözeneklerin temizlenmesini, kirden ve fazla yağdan arındırılmasını sağlayan ürünler, dermatolojik testlerden geçirildikleri için cilt yüzeyinde herhangi bir kusura sebep olmuyor. Nip Fab, Cosmed gibi ünlü markaların bir araya geldiği kategoride aradığınız tüm dermokozmetik peeling ürünlerini bulabilirsiniz.

Dermokozmetik Peeling Ürünleri İle Cildiniz Nefes Alsın

Meyve çekirdekleri, kahve, şeker, deniz tuzu gibi çeşitli tanecikler içeren ürünler pamuk, cilt süngeri gibi malzemeler yardımıyla cilt yüzeyine masajla uygulanıyor. Dairesel hareketlerle ıslak cilde sürülen peeling ürünleriyle cildinizi yenileyebilir, ölü hücrelerden arındırabilirsiniz. Bazı peeling ürünleri cilt üzerinde bulunan fazla yağı da alarak cilt yüzeyinin parlamasını önlüyor. Aynı zamanda isteğe bağlı olarak mat bir etki yaratan ürünlere rastlamak da mümkün oluyor.

Klinik testlerden geçirilerek ilaç üretim yöntemleriyle test edilmiş olan dermo peeling'leri satın alırken, cilt tipinize uygunluğunu da gözlemleyebilirsiniz. Hassas ciltler, kuru ciltler, yağlı ciltler ve karma ciltler için özel olarak üretilen ürünler arasında, tüm cilt tiplerine uyumlu olan ürün çeşitleri de bulunabiliyor. Cosmed peeling ve Nip Fab Peeling gibi markaların ürünleri, cilt yüzeyinde bulunan ince kırışıklıkların azaltılmasına da yardımcı olabiliyor.

Kırışıklık Görünümünü Azaltan Dermokozmetik Peeling'ler

Anti-aging ürün etkisi gösteren dermokozmetik peeling çeşitleri, cildin lekelerden arındırılmasını ve bu sayede daha aydınlık bir görüntü sunmasını sağlıyor. İnce çizgi ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olan ürünler, cildin elastik yapısının korunmasını sağlarken sıkılaştırıcı etki de gösteriyor. Peeling'lerin haftada bir, ihtiyaç duyulduğunda iki defa uygulanması yeterli olabiliyor. Cildin nazik bir şekilde temizlenmesini sağlayan ürünlerden her seferinde iki-üç damla kadar kullanabilirsiniz. Uyguladığınız peeling'i yüz maskeleri, tonikler ve nemlendirici kremlerle destekleyerek kusursuz bir cilt bakımı rutini oluşturabilirsiniz.

Dermokozmetik Peeling Ürünleri Watsons'ta!

Cildinizin daha sağlıklı görünmesini sağlayan ürünlerin bulunduğu peeling ürünleri kategorisi, cilt yüzeyinde bulunan siyah nokta görünümünü de azaltabiliyor. Özellikle bakterilere bağlı olarak meydana gelen sivilceler üzerinde de etkili olan ürünler, cildinizin sivilce oluşumundan korunmasına da yardımcı oluyor. Klinik çalışmalarına bağlı olarak geliştirildikleri için cilt yüzeyinde hassasiyet uyandırmayan ürünler, cildiniz için en iyi bakımı oluşturuyor. Dünyanın en ünlü cilt bakım ürünlerini bir araya getiren Watsons, sizin için en uygun medikal cilt bakımını yapabilmenize olanak tanıyor. Birbirinden seçkin ürünlerin satışa sunulduğu kategoride bulunan ürünleri sepetinize ekleyerek satın alabilir, cilt bakımınızı daha etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

Promosyon
Sürdürülebilir Yaşam
Fiyata göre filtrele
  • 69,95 239,90