Kategori

Le Petit Marseillais

41 adet ürün bulundu
41 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor
  • Çok Satanlar

Le Petit Marseillais

Le Petit Marseillais imzalı kişisel bakım ürünleri Watsons'ta! Cildi beslerken temizleyen cilt, saç ve vücut bakım ürünlerinden dilediğinizi sepetinize ekleyerek seçtiğiniz ürünlerin size en kısa zamanda ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Birbirinden eşsiz kokularıyla teninizde derinlemesine temizlik yapan duş jellerinden banyo sabunlarına, her saç tipine uygun şampuanlardan vücut losyonlarına, nemlendiricilerden dudak kremlerine dek aradığınız tüm Le Petit Marseillais ürünleri sizi bekliyor!

Eşsiz Koku, Derinlemesine Temizlik

Le Petit Marseillais duş jeli çeşitleri, her beğeniye hitap edebilmek adına birçok farklı bileşen ile üretilir. Tüm duş jelleri, yoğun fakat kolay durulanan bir köpük oluşturur. Bu köpük, cildinizi derinlemesine temizlerken bir yandan beslenmesini ve nemlenmesini sağlar. Cildin daha yumuşak ve esnek olmasına yardımcı olan özel formül; argan yağından vanilya özüne, pamuk sütünden misket limonuna uzanan geniş bir içerik yelpazesine sahiptir. Siz de Le Petit Marseillais duş jelleri arasından etki ve koku açısından size en çok hitap eden ürünleri kolaylıkla seçebilirsiniz.

Yumuşacık ve Sağlıklı Bir Cilt

Her cilt, temizliğin yanı sıra nem ve vitamin takviyesine ihtiyaç duyar. Le Petit Marseillais sıvı sabun çeşitleri, cildinizi nazikçe temizler ve nemlendirir. Özellikle hassas ve kuru bir cilde sahip olan kişiler, zeytinyağı ya da lavanta yağı içeren sıvı sabunları tercih edebilir. Kuru ve çatlamış ciltlerin ihtiyaç duyduğu bir diğer cilt bakım ürünü ise nemlendiricilerdir. Le Petit Marseillais krem seçenekleri arasında tüm vücuda uygulanabilen onarıcı el ve vücut kremleri bulunur. Onarıcı kremler, cilde yoğun bir nem takviyesi uygulayarak ilk kullanımda bile rahatlama ve esneklik hissedilmesini sağlar. Le Petit Marseillais el kremi çeşitlerini çantanızda her an taşıyarak dilediğiniz an kullanabilir, vücut kremlerini ise banyodan sonra tüm vücudunuza uygulayabilirsiniz.

Çatlayan Dudaklara Çözüm: Le Petit Marseillais

Özellikle kış aylarında soğuk havanın etkisiyle çatlayan ve yıpranan dudaklar için, Le Petit Marseillais dudak kremlerini tercih edebilirsiniz. Onarıcı ve nemlendirici olarak ikiye ayrılan dudak kremleri, ince ve kremsi yapıları sayesinde kolaylıkla emilir. Düzenli kullanımda dudakları besleyerek çatlakların onarılmasına yardımcı olur. Siz de ihtiyaç duyduğunuz tüm Le Petit Marseillais bakım ürünlerine Watsons aracılığıyla ulaşabilir, eşsiz kokular arasından dilediğinizi seçebilirsiniz!