26-27 MART TARİHLERİNDE KARGO BEDAVA
 

SCINIC

Stok: 9990076988
78,90 ₺
Adet
Fiyat Bildirim Listeme Ekle

Ürün fiyatları değişince email ile bilgilendirilmek için aşağıdaki alana arzu ettiğiniz fiyatı yazınız.

Kaydet

Yorumlar

All Day Fine Pore Mint Paste 80 ml Yorumları

Yorumlar
Yorumlar
8 Yorum
 • Tavsiyeliii
  Bundan sonra alacağım tek  maske kendileri :))) Watsons'ın dev indiriminden aşırı uygun fiyata almıştım  vaatlerini bizzat gerçekleştiren maske :)  Gözeneklerim  gözle görülür şekilde küçülüyor pütürler ortadan kalkıyor ve siyah noktalarımın oluşmasını engelleyip diğerleriyle savaşan bir ürün harika ben bayıldım kesin alın şans verin aldırtın :)
  Bu yorum yararlı oldu mu? Evet Hayır (3/0)
 • Cevap
  Bu ürünü ben de kullanıyorum. Bildiğim kadarıyla genel olarak bu tarz peelingler, haftada maximum 2-3 defa kullanılmalı. Diğer türlü cildini tahriş edebilir. Bu peeling'i de; önce içinden çıkan fırçasıyla sürüp, maskenin kurumasını bekliyorsun (zaten hemen kuruyo) ardından, fırçayı ıslatarak peeling'i dairesel şekilde, fırçayla yüzünüzü ovuşturuyorsunuz. Zaten peling temizlenmeye başlıyor. En son da yüzüne bir su tuttun mu tamamdır. Bebeksi cilt :)
  Bu yorum yararlı oldu mu? Evet Hayır (4/0)
 • Nasıl ve ne kadar zamanda kullanılmalı
  Ne olur birisi bana cevap versin ne kadar zamanda bir kullanılmalı ve nasıl videoda direk fırçaya sürülüyor ama kutuda kurumasını bekleyip köpürtün diyor ama daha çok aklımı karıştıran şey ne kadar da bir yapılması gerektiği
  Bu yorum yararlı oldu mu? Evet Hayır (2/5)
 • memnuniyet
  Cildim kuru ve gözenekli, özellikle T bölgesinde.. Dolayısıyla da siyah nokta oluşumları mevcut. Bu ürünü ilk kullandığım anda siyah noktaların azalmasında gözle görülür bir etki söz konusuydu. Düzenli kullanımda ise tonikle birlikte kullanımında hem siyah noktalarda hem de gözenekler de azalma görüyorsunuz.
  Bu yorum yararlı oldu mu? Evet Hayır (3/1)
 • Kapış kapış gitti
  Benim arkadasim onermisti. indirimdeyken aldim. Sanirsam son urunude ben aldim. Ondan oneren arkadasim alamadi. Urun cok güzel ise yariyor. Buradan pandaya ozurlerini dilerim...
  Bu yorum yararlı oldu mu? Evet Hayır (1/1)
Daha Fazla Yorum Göster...

Ürünle ilgili değerlendirmenizi yazın.

Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız. Üyeliğiniz yoksa üye olmak için tıklayınız.