75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA 😍
 

SCINIC

Stok: 154538
78,95 ₺
Adet
Fiyat Bildirim Listeme Ekle

Ürün fiyatları değişince email ile bilgilendirilmek için aşağıdaki alana arzu ettiğiniz fiyatı yazınız.

Kaydet

Yorumlar

All Day Fine Pore Gözenek Temizleyici 80 ml Yorumları

Yorumlar
Yorumlar
9 Yorum
 • Ürün hakkında
  Çok merak edip aldım ama hiçbir faydası yok aksine burnumda sivilcelenme yaptı,  param boşa gitti değmez o kadar para verip almaya.
  Bu yorum yararlı oldu mu? Evet Hayır (0/0)
 • Memnuniyet
  Şans eseri fark edip indirimdeyken aldığım hayat kurtarıcı maskem benim sıkıntım cildimdeki gözeneklerin açık olması ve bu maske kullandıktan sonra artık gözle görülür şekilde gözeneklerim küçüldü sivilce ve siyah nokta ise hiç yok tabi doğru kullanmanız gerekiyor
  Bu yorum yararlı oldu mu? Evet Hayır (0/0)
 • Tavsiyeliii
  Bundan sonra alacağım tek  maske kendileri :))) Watsons'ın dev indiriminden aşırı uygun fiyata almıştım  vaatlerini bizzat gerçekleştiren maske :)  Gözeneklerim  gözle görülür şekilde küçülüyor pütürler ortadan kalkıyor ve siyah noktalarımın oluşmasını engelleyip diğerleriyle savaşan bir ürün harika ben bayıldım kesin alın şans verin aldırtın :)
  Bu yorum yararlı oldu mu? Evet Hayır (3/0)
 • Cevap
  Bu ürünü ben de kullanıyorum. Bildiğim kadarıyla genel olarak bu tarz peelingler, haftada maximum 2-3 defa kullanılmalı. Diğer türlü cildini tahriş edebilir. Bu peeling'i de; önce içinden çıkan fırçasıyla sürüp, maskenin kurumasını bekliyorsun (zaten hemen kuruyo) ardından, fırçayı ıslatarak peeling'i dairesel şekilde, fırçayla yüzünüzü ovuşturuyorsunuz. Zaten peling temizlenmeye başlıyor. En son da yüzüne bir su tuttun mu tamamdır. Bebeksi cilt :)
  Bu yorum yararlı oldu mu? Evet Hayır (4/0)
 • Nasıl ve ne kadar zamanda kullanılmalı
  Ne olur birisi bana cevap versin ne kadar zamanda bir kullanılmalı ve nasıl videoda direk fırçaya sürülüyor ama kutuda kurumasını bekleyip köpürtün diyor ama daha çok aklımı karıştıran şey ne kadar da bir yapılması gerektiği
  Bu yorum yararlı oldu mu? Evet Hayır (2/5)
Daha Fazla Yorum Göster...

Ürünle ilgili değerlendirmenizi yazın.

Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız. Üyeliğiniz yoksa üye olmak için tıklayınız.