background image
Alışveriş Sepetim

AIRWICK

filtreler
Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
0 ürün
filtreler
1
 

Air Wick


Yaşam alanlarına benzersiz bir hava kazandıran Air Wick ürünleri, Watsons'ta sizi bekliyor. Kötü kokulara karşı özel olarak geliştirilen ve hoş kokularıyla ferah bir ortam sunan Air Wick ürünleri, farklı koku ve ürün çeşidiyle zevkinize uygun pek çok seçenek sunuyor.


Air Wick ile Eviniz Her Zaman Ferah


Rahatsız edici kötü kokulara karşı etkili bir performans gösteren Air Wick oda kokusu ürünleri, kullanıldıkları ortama hoş ve etkileyici bir koku yayıyor. Değişik kokuları bir araya getiren Life Scents serisi oda kokuları, kademeli olarak ortama farklı kokular yayarak farklı bir deneyim yaşatıyor. Farklı temalara ait kokuların benzersiz birlikteliğini sunan bu kokulu çubuklar, güzel bir koku deneyiminin yanı sıra estetik tasarımlarıyla da kullanıldıkları ortamlara şık bir görünüm kazandırıyor. Güzel kokuları deneyimlemeyi sürekli bir hale getiren Air Wick makine çeşitleri, farklı aralıklarla ortama hoş kokular yayıyor. Freshmatic oda kokularıyla uyumlu bir şekilde çalışan bu makineler, istediğiniz püskürtme aralıklarını belirlemenize de olanak tanıyor.


Kolay ve Zahmetsiz Bir Deneyim


-Farklı tasarımlara sahip Air Wick ürünleri, kullanım amacınıza en uygun ürün seçeneğini başarılı bir şekilde sunuyor.
-Ev, iş yeri ve diğer pek çok kapalı alana hoş ve etkileyici bir koku kazandıran ürünler, uzun süreli etkiye sahip bulunuyor.
-Air Wick Mango gibi tazeleyici meyve kokuları, hoş ve farklı bir deneyim yaşatırken evinize enerji dolu bir hava kazandırıyor.
-Doğal esanslar içeren kokular, doğanın eşsiz güzelliğini yaşam alanlarına taşıyor.
-Kullanımı son derece kolay ve pratik olan Air Wick ürünleri, hoş kokuları zahmetsiz bir şekilde kullanıcılarla buluşturuyor.


Parfüm Kullanımında Birkaç Önemli Ayrıntı


Parfüm cilde sıkılırken boyun, bilek, dirsek içi ve kulak arkası gibi nemli ve sıcak bölgelere uygulanırsa çok daha kalıcı ve etkili olur. Parfümü elbiseye sıkarken ise ortalama 15 cm uzaklıktan dağıtarak sıkmak gerekir. Sıcağa ve ışığa maruz kalan kokuların kalıcılık oranları azaldığı için karanlıkta ve oda sıcaklığında muhafaza edilmesi önemlidir. Adidas parfümünüzü aynı adı taşıyan diğer bakım ürünleriyle birlikte özellikle banyodan sonra kullanmanız parfümün etki seviyesini ve süresini artırır. Ferah ve her zaman taze hissetmenizi sağlayan Adidas bakım ürünlerini Watsons'tan temin edebilirsiniz.


Hoş Kokular İstediğiniz Her Yerde


Evinizi etkili ve kolay bir şekilde hoş bir atmosfere kavuşturmanızı sağlayan Air Wick ürünleri, doğanın saf kokularından ilham alınan özgün esansları sayesinde evinizde rahatlatıcı bir ortam sağlıyor. Tercih edebileceğiniz farklı ürün çeşitleri, bu deneyimi farklı alanlarda da deneyimleme fırsatı sunuyor. Deco Sphere serisi kokular, şık tasarımları sayesinde ev ve yaşam alanlarında kullanılabildiği gibi arabalarda da rahatlıkla kullanılabiliyor. Doğal yağlar içeren bu kokular, otuz güne kadar etki göstererek kullanıldıkları alanda uzun bir süre boyunca sevdiğiniz kokuların kalmasını sağlıyor. Siz de hayatınıza ve yaşam alanınıza keyif katacak Air Wick ürünlerini Watsons'ta bulabilirsiniz. Farklı koku ve ürün çeşitleri arasından zevkinize ve tarzınıza en uygun olanı hızlı ve kolay bir şekilde sipariş ederek etkileyici kokuların keyfini çıkarabilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *