background image
Alışveriş Sepetim

CİF

filtreler
Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
0 ürün
filtreler
1
 

Cif


Cif denince akıllara ilk olarak hemen her evde kendine yer bulan Cif kremler gelir. Amonyaklı, limonlu kremler temizlik tutkunlarının en sık kullandıkları temizlik ürünleri olarak beğeni toplar. Ancak marka sadece kremleriyle değil, jel ve sprey köpük yapıya sahip temizlik ürünleriyle de birçok alanda etkin temizlik yapmanızı sağlar. Mutfakta, banyoda, yer yüzeylerinde kullanabileceğiniz çok amaçlı temizleyiciler hoş kokularıyla rahat kullanım sunar. Temizlik ve ferahlık hissi yaşatan Cif ürünlerini Watsons’ta inceleyebilirsiniz.


Cif Krem İle Eviniz Işıl Işıl Olsun


Cif krem; mutfak, banyo, tuvalet temizliğinde yüzeylere zarar vermeden kolay bir temizlik deneyimi sunar. Amonyaklı ve limon kokulu olarak ikiye ayrılan kremlerin her ikisi de ışıltılı yüzeyler elde etmenize yardımcı olur. Ferah kokuları sayesinde hiçbir rahatsızlık duymadan temizliğinizi yapmanıza olanak tanıyan temizleyici krem, en zorlu kirleri bile minimum çabayla temizlemenizi sağlar. Ocak ve fırınlardaki yemek ve yanmış yağ lekelerini temizler. Mermer, fayans, seramik, porselen, plastik, emaye, krom gibi evde bulunan birçok yüzeyde güvenle kullanabilirsiniz. Tuvalet ve banyodaki kireç kalıntılarından kurtulmanız da krem temizleyicilerle mümkün! Direkt olarak yüzeye uyguladıktan sonra hafif ıslak bezle ya da süngerle yüzeyi silin ve ardından iyice durulayın. İşte ışıl ışıl yüzeylere kavuşmak bu kadar kolay!


Cif Jel İle Pratik Temizlik


-Cif jel ürünleri farklı kullanım alanları ve kokularla temizliğinizdeki en önemli yardımcılarınızdan olmaya aday. Birçok jel ürünü tüm yüzeylerde kullanım imkanı sunar. Banyoda, mutfakta, tuvalette, yüzey temizliğinde tercih edilebilen jel temizleyiciler, enfes kokuları sayesinde rahat bir temizlik süreci sağlar. Direkt olarak yüzeylere uygulanabileceği gibi bir kovada su ile karıştırılarak da kullanılabilir. Tek bir ürünle evin en zor bölümlerini temizlemenize olanak sağlayan Cif ürünleri birkaç damlasıyla tüm yüzeylerde hijyen sağlar. Tezgah, ocak, fırın, musluk, duşakabin gibi alanlara direkt olarak uyguladıktan sonra durulayarak temizliği sonlandırabilirsiniz.


Cif Yüzey Temizleyici İle Ferah Bir Ev


Tüm yüzey temizleyici ürünler, Cif etkisinin her yerde hissedilmesi için geliştirilmiştir. Banyo, mutfak gibi alanların demirbaş temizleyicisi olan ürünler, yüzeylerin de temiz ve parlak olmasını sağlar. Bazı yüzey temizleyicilerin içeriğinde bulunan çamaşır suyu, yüzeylerin mikroplardan da arınmasında rol oynar. Temizlik kovasında su ile karıştırdığınız temizlik ürününü paspas yardımıyla zemin ve fayanslara uygulayabilirsiniz. Ferah kokusu tüm evi saran yüzey temizleyici, minimum zahmetle maksimum temizlik yapabilmenize olanak tanır. Banyo ve mutfaklar için tasarlanan Cif sprey ürünlerini ve diğer tüm temizleyicileri Watsons’ta bulabilir ve hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz!


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *
Bir kod girin. *
Üye ol butonuna tıkladığında kayıt sözleşmesini kabul etmiş olacaksın.