background image
Alışveriş Sepetim

ARIEL

filtreler
Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
0 ürün
filtreler
1
 

Ariel


Üstün leke çıkarma gücü ile çamaşırlarınızda temizlik ve hijyen sağlayan Ariel ürünlerini Watsons'ta bulabilirsiniz. Ariel'in güçlü formülü ile ilk yıkamadan itibaren daha temiz ve lekesiz çamaşırlara sahip olabilir, çamaşırlarınızın renklerini çok daha uzun süre koruyabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlarınız için sıvı deterjan çeşitleri ya da çamaşır temizleme kapsüllerinden dilediğinizi tercih ederek istediğiniz sonuca kolayca ulaşabilirsiniz.


Ariel Parlak Renkler Sıvı Deterjan İle Etkili Temizlik


İlk kullanımdan itibaren üstün leke çıkarma gücüne şahit olacağınız Ariel Parlak Renkler Sıvı Deterjan ile çamaşır yıkamak artık çok daha kolay. Etkin formülü ile lekelerle adeta savaşan deterjan, giysilerinize karşı ise son derece nazik davranır. Renklerin parlaklığını korurken, kumaş dokusuna da zarar vermeyen Ariel sıvı deterjan ile kıyafetleriniz çok daha uzun süre canlı ve parlak. Giysilerinizin içine işleyerek lekenin özüne ulaşan deterjan çeşitleri temizlik ve ışıltıyı bir arada sunar. Özel kabına doldurarak makinenizin tamburuna yerleştirebilir ve çok daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Sıvı deterjan, özel koku kapsülleri sayesinde her türlü kötü kokuyu çamaşırlarınızdan söküp atarak giysilerin ferah ve tertemiz kokmalarını sağlar.


Ariel Bebek Deterjanı İle Hijyenik Ve Narin Temizlik


Hassas bebek cildi için özel olarak geliştirilen bebek deterjanı ile yumuşaklığın gücünü keşfedebilirsiniz. Ürünler bebeğinizin giysilerini dokulara zarar vermeden temizler. Dermatolojik olarak test edilen formülü ile etkin temizlik sağlarken, deterjanın antialerjik yapısı hassas minikleri korur. Bebeklerin cildi ile temas eden kıyafetleri temizlerken narin giysileri sertleştirmez. Özel formülü ile hassas dokulara zarar vermeyen bebek deterjanı, giysilerde oluşan mama ve benzeri lekeleri de kolayca çıkarır.


Ekonomik Ve Güçlü Temizlik


Beyaz ve renkli çamaşırlarınız için güvenle kullanabileceğiniz sıvı deterjan, yoğun yapısı ile çok daha iyi temizler. Ön işlem gerektirmeden çamaşırlarınızı lekelerden arındıran Ariel, bir ölçü sıvı deterjan ile bir makine dolusu çamaşırı tertemiz yapar. Ariel fiyat performans dengesi bakımından da ekonomik bir çözüm sunar. Kumaşlara zarar vermeyen deterjan çeşitleri, giysileriniz ve nevresimlerinizi daha uzun süre kullanmanıza da yardımcı olur. Düşük ısılarda ve kısa yıkama programlarında dahi tam performans gösteren deterjanlar, enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olarak aile bütçenizi korur. Toz ve sıvı çamaşır deterjanlarının yanı sıra yepyeni formüllü çamaşır kapsülleri ile de etkin temizliğe ulaşmanızı sağlayan Ariel, Watsons'ta sizleri bekliyor. Uygun fiyat güvencesi ve kolay alışveriş avantajı ile ihtiyacınız olan deterjan çeşitlerini hemen sipariş verebilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *