background image
Alışveriş Sepetim

FAIRY

filtreler
Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
0 ürün
filtreler
1
 

Fairy


Fairy bulaşık deterjanı ürünleri ile ışıldamayacak bulaşık yok. Bulaşıklarınızı ister elde, isterseniz bulaşık makinenizde yıkayın, Watsons’ın geniş ürün yelpazesinde sizin için üretilmiş bir Fairy çeşidi mutlaka bulunur. Zorlu bulaşıklar için geliştirilen yoğunlaştırılmış Fairy deterjanlar, cam ve gümüş parçaların parlaklığına ekstra katkı sağlar. Elde yıkanan bulaşıklar için kullanılan Fairy sıvı deterjan türleri ise güçlü yağ çözücü formülleri ile yıkama işlemini kısaltır ve zamandan kazanmanızı sağlar. Portakal, nar ve limon seçenekleri ile çeşitlenen Fairy deterjanlar, mutfağınızı huzur veren bahar kokularıyla doldurur.


En Ekonomik Yıkama Seçeneği Fairy


Fairy'nin Hepsi Bir Arada Özel Seri 90’lı bulaşık deterjanı ultra çözünür tabletlerden oluşur. Aynı tablette toz, sıvı ve yağ çözücü özelliği barındıran Fairy, her tipteki bulaşık makinesi ile uyum yakalar. Çözünür tabletleri kullanırken herhangi bir paketi açmanız, soymanız, paketten çıkan jelatin ya da poşeti ayrıca çöpe atmanız da gerekmez. Fairy tablet olduğu gibi yıkama haznesine yerleştirilir ve yıkama işlemi başlar. Bir kutu Fairy, tam 90 kez yıkama sağlayarak sizlere bulaşık deterjanı sınıfının en ekonomik seçeneğini de sunar. Fairy'i bulaşık yıkamanın yanı sıra, yağ çözücü özelliği sayesinde mutfak tezgahı ve lavabo temizliğiniz için de rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Yoğun Konsantre Formüllerle İdeal Temizlik


Fairy bulaşık tabletleri, bulaşıklarınızı yıkamakla kalmayıp makinenizin filtresini de temizleyerek ömrünü uzatır. Fairy bulaşık makinesi deterjanı makinenizin içindeki boruları ve yıkama işlemini sağlayan su püskürtme sistemlerini de temizleyerek yağlardan arındırır. Fairy deterjanları, cam ve gümüşten üretilmiş mutfak eşyalarınızı kusursuz bir şekilde parlatmaya aday. Watsons’ın sunduğu seçenekler arasında 22 tabletlik Fairy Platinium Plus, 43 tabletlik Fairy Platinium ve 90 tabletlik Hepsi Bir Arada Özel Seri ürünleri bulunuyor. Bu üç Fairy tablet türünden ihtiyacınıza en uygun olanı seçerek her bulaşıkta en iyi sonucu elde edebilirsiniz.


İhtiyacınız Olan Tüm Fairy Ürünleri Watsons'ta


Fairy bulaşık tableti dışında sıvı deterjan kullananlar için de oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Fairy Limon Sıvı Bulaşık deterjanı ferah limon kokusu ile öne çıkıyor ve mutfağınıza bahar esintileri getiriyor. Limon Sıvı deterjan çeşidi için farklı ölçüler ile sunulan alternatif ürünler de bulmanız mümkün. Fairy Portakal, Fairy Nar ve Fairy Elma çeşitleri de farklı aromaları sevenler için Watsons ürünleri arasında sizleri bekliyor. Daha yoğun kokulu bir seçenek arıyorsanız markanın tamamen bu amaca uygun olarak geliştirildiği Fairy Losyon ürününü tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz Fairy ürününe Watsons avantajları ile sahip olmak için siz de hemen sipariş verebilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *