background image
Alışveriş Sepetim

VANISH

filtreler
Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
0 ürün
filtreler
1
 

 

Vanish

 

Dünyanın en önemli temizlik ürünleri arasında yer alan Vanish, çamaşırlarınızı güvenle ve kolayca temizleyebilmenize olanak tanıyor. Kosla imzası taşıyan Vanish, tülleriniz ve halılarınızdaki lekeleri rahatça çıkarabilmeniz için özel olarak üretiliyor. Pratik kullanım şekliyle de dikkat çeken ürünler, çamaşır dostu formülü sayesinde kumaş dokularında herhangi bir tahribat oluşturmuyor, böylece çamaşırlarınızın ve ev tekstili ürünlerinizin kullanım ömrünü uzatıyor. Birbirinden etkili Vanish Kosla leke çıkarıcı seçenekleri ise Watsons’ta sizi bekliyor.

 

Kosla Oxi Action İle Üstün Etki

 

Kosla tarafından her türlü çamaşırı kusursuz bir şekilde temizleyebilmeniz amacıyla üretilen Vanish seçenekleri, hem kıyafetlerinizde hem de tül, halı, yatak örtüsü, koltuk örtüsü, minder kılıfı gibi ev tekstili ürünlerinizde kullanılabiliyor. Klasik Vanish etkisinden daha fazlasına ihtiyaç duyan kullanıcılar için ise Kosla Oxi Action seçeneği üretiliyor. Oksijenden güç alan ve böylece son derece yüksek bir leke çıkarma performansı gösteren Kosla Oxi Action leke çıkarıcı, kumaş yüzeylerdeki her türlü lekeyi kumaş dokusunda hasar oluşturmadan temizleyebiliyor. Ürünler, dileyen kullanıcılar için sprey formunda da bulunabiliyor. Bu sayede ürünü doğrudan leke üzerine uygulamanız ve leke çıkarıcıdan maksimum seviyede performans almanız mümkün hâle geliyor.

 

Vanish İle Çarpıcı Bir Temizlik

 

Kosla leke çıkarıcı seçenekleri, yaşam alanınızı kusursuz bir temizliğe kavuşturmak için faydalanabileceğiniz en etkili ürünler arasında bulunuyor. En çok tercih edilen leke çıkarıcı seçenekleri arasında Kosla tül ve Kosla halı ön plana çıkıyor. Kosla tül, tüllerinizde ve tüm ince dokulu kumaşlarınızda oluşabilecek lekeleri kolayca çıkarırken Kosla halı ise halınızın derinliklerine kadar işleyen lekelerden bile kolayca kurtulabilmenize imkân tanıyor. Ev tekstili ürünlerinize çarpıcı bir görünüm ve parlaklık kazandıran Kosla Vanish leke çıkarıcı seçenekleri, etkileyici performansları sayesinde tekstil ürünlerinden uzun süre boyunca faydalanabilmenize yardımcı oluyor.

 

Kosla Vanish Seçenekleri Watsons’ta!

 

Eğer siz de yaşam alanınızı, her türlü kıyafetinizi ve ev tekstili ürününüzü lekelere karşı korumak, çarpıcı bir şekilde temizlemek ve temizlik işlemlerinin oluşturduğu deformasyonlardan uzak tutmak isterseniz, Vanish Kosla seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Size en uygun modeli ise Watsons’ta bulabilirsiniz. Watsons tarafından size sunulan leke çıkarıcı alternatifler sayesinde evinizi, iş yerinizi, kıyafetlerinizi ve halılarınızı rahatça temizleyebilirsiniz. Dilerseniz Gold özellikli leke çıkarıcıları seçerek daha yüksek performans alabilir, dilerseniz size özel olarak hazırlanan ekonomik paketleri tercih ederek tasarruf edebilirsiniz. Kosla Vanish leke çıkarıcınızı sepetinize şimdi ekleyin, etkileyici bir temizlik deneyimine adım atın!

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *