background image
Alışveriş Sepetim

FINISH

filtreler
Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
0 ürün
filtreler
1
 

Finish


Bulaşık makinesi kullananların vazgeçilmez markaları arasında yer alan Finish, birbirinden etkili tabletleri, jelleri ve parlatıcıları ile öne çıkıyor. Hem bulaşıklarınızı daha yüksek bir performansla yıkayabilmenizi hem de makinenizi koruyabilmenizi sağlayan tablet, jel ve parlatıcı seçenekleri, kaliteleriyle beğeni kazanıyor. Makinenizin kullanım ömrünü uzatmanızı ve bu sayede daha güvenli bir deneyim yaşayabilmenizi mümkün hâle getiren birbirinden seçkin ürünler ise Watsons’ta sizi bekliyor.


Quantum Tabletlerini Keşfedin


Başarılı marka tarafından tasarlanan en popüler ürünler arasında, Finish Quantum tablet seçenekleri öne çıkıyor. Her bulaşık yıkamada bir tane kullanabileceğiniz Finish tablet çeşitleri, bulaşıklarınızdaki en zorlu lekeleri bile rahatça çıkarabiliyor. Finish Quantum tabletleri, üçlü etkileri sayesinde yağları, inatçı kirleri ve yapışmış lekeleri kolayca sökerken bulaşıklarınıza dikkat çekici bir parlaklık da kazandırıyor. Bir yandan bulaşıklarınızın renk ve desenlerini de koruyan Finish bulaşık makinesi tableti modelleri, bu sayede yoğun işlemler yüzünden bulaşıklarınızın zarar görmesinin de önüne geçiyor. En beğenilen Finish bulaşık deterjanı seçenekleri arasında yer alan Quantum tablet alternatifleri, yüksek etkilerini bulaşık makinenizi tam kapasitede doldurduğunuz zamanlarda da gösterebiliyor. Bu sayede bazı bulaşıkların temizlenmeden makineden çıkması sorununu da ortadan kaldıran tablet bulaşık deterjanı seçenekleri, sizi bulaşıklarınız için tekrar tekrar işlem uygulama zorunluluğundan da kurtarıyor.


Parlatıcı ve Jellerle Tanışın


Finish’in bulaşık yıkama ürünleri arasında birbirinden iddialı parlatıcılar ve jeller de bulunuyor. Finish parlatıcı çeşitleri, yüksek kaliteleri sayesinde cam, porselen, seramik, çelik gibi farklı maddelerden üretilmiş bulaşıklarınızın tümünü eşsiz bir şekilde parlatabiliyor. Finish jel seçenekleri ise yoğun kıvamları sayesinde makinenizin en uzak noktalarındaki bulaşıklarınıza bile rahatça ulaşabiliyor. Her türlü lekeyi kolayca çıkarabilen, etkili parlatıcı ve jel alternatifleri bulaşıklarınızın üzerinde herhangi bir kalıntı bırakmıyor ve böylece tüm mutfak gereçlerinizin hijyenini artırıyor. Evinizde, ofisinizde ve dilediğiniz her yerde güvenle kullanabileceğiniz parlatıcı ve jel çeşitleri, tasarruflu yapılarıyla bütçenize de katkıda bulunuyor.


En Etkili Finish Ürünleri Watsons’ta!


Finish’in birbirinden kullanışlı Quantum tabletleri, jelleri ve sıvı parlatıcıları şimdi Watsons’ta sizin için bir araya geliyor. Siz de bulaşıklarınızı yıkadıktan sonra göz kamaştırıcı bir parlaklık ve etkili bir hijyen seviyesine ulaşmak isterseniz Watsons’ta sizi bekleyen çok sayıdaki alternatife göz atabilirsiniz. Bulaşıklarınız ve bulaşık makineniz için en uygun ürünü kolayca tespit edebilir ve Finish’le benzersiz bir temizlik deneyimi yaşayabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü şimdi sepetinize ekleyin, bulaşık temizliğinin ışıltılı yüzüyle hemen tanışın!


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *