background image
Alışveriş Sepetim

KERİMCAN DURMAZ

filtreler
Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
0 ürün
filtreler
1
 

Kerimcan Durmaz


Ruj ve maskaralar, kadınların makyaj çantalarından eksik etmediği kozmetik ürünlerinin başında yer alır. Çarpıcı bakışlara maskara yardımıyla sahip olmayı ya da makyajını etkili bir şekilde sonlandıracak rujları kullanmayı kim istemez ki? Birbirinden iddialı renk seçeneklerine sahip olan Kerimcan Durmaz mat likit rujları size, kusursuz bir dudak makyajı sunar. Aynı zamanda markanın, Darkness maskara ürünü ile göz makyajınıza da farklı bir hava katabilirsiniz. Watsons’tan kolaylıkla ulaşabileceğiniz Kerimcan Durmaz kozmetik ürünleriyle çarpıcı bir makyaj deneyimi yaşayabilirsiniz.


Makyajınızda Kerimcan Durmaz Kozmetik Farkı


Farklı renk seçeneklerine sahip Kerimcan Durmaz ruj çeşitleriyle dudak makyajınızı mat bir şekilde sabitleyebilirsiniz. Koleksiyonda yer alan birbirinden iddialı farklı ruj tonlarını inceleyerek kendinize yakışan rengi kolaylıkla bulabilirsiniz. Popüler ruj renklerinden oluşması ve dudakta ağırlık hissettirmeyen yapısı sayesinde markanın sunduğu rujlar sizin de vazgeçemeyeceğiniz likit mat rujlar arasına girebilir. Makyajınızda yine markanın koleksiyonunda yer alan Darkness maskarayı tercih ederek derin bakışlara sahip olabilirsiniz. Topaklanma yapmayan özelliğiyle en seyrek kirpikleri bile dolgun hâle getirebilen yenilikçi silikon maskara, göz makyajınıza etkileyici bir görünüm kazandırır.


Likit Mat Rujlar İle Göz Alıcı Dudaklar


Kullandığınız rujun tonu kadar yapısı da sizin için önemliyse Kerimcan Durmaz kalıcı mat likit rujlar tam da size göre. Bu ürünler, uzun süre kalıcılık sağlayan formu ve hafif yapısıyla dudak makyajınızı sabitler. Aynı zamanda altı farklı ton çeşidi, istediğiniz ruj rengini bulmanızı kolaylaştırır. Yeni nesil Kerimcan Durmaz Matte Liquid Lipstick sürdüğünüz andan itibaren tamamen kuruyarak sabitlenip dudaklarınızda kusursuz bir mat görünüm yaratır.


Kerimcan Durmaz Kozmetik İle Kusursuz Dudak Makyajı


Özellikle son zamanlarda popülerliğini koruyan likit mat rujlar, daha kolay kullanıma ve yüksek kalıcılığa sahiptir. Genellikle makyajınızın son adımı olan dudak makyajınızı iddialı ruj renkleri ile tamamlamak isterseniz, markanın birbirinden iddialı ve canlı tonlarına sahip likit mat rujlarını alışveriş listenize ekleyebilirsiniz. Markanın sunduğu çözümlerin gündüz ve gece konseptinize uyum sağlayabilecek tonlarıyla günün her anında dudak makyajınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Koleksiyonda yer alan likit mat rujlardan “Sophisticated” modelini, kırmızının en çekici ruj tonu olarak geceleri rahatça kullanabilirken “Brier Rose” modelini ise doğal makyaj tercih ettiğiniz zamanlarda sürebilirsiniz. Ürünün tüm gün kalıcılık sağlayan özelliği ile dudaklarınızda ağırlık hissetmezsiniz. Siz de Kerimcan Durmaz imzalı maskara ve rujlarla makyajınızı dikkat çekici bir hâle getirebilir, dilediğiniz ürünü Watsons’ta kolaylıkla bulabilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *