Adidas

Adidas

Adidas parfümler, deodorantlar, vücut spreyleri; ferah ve hafif kokusuyla gün içerisinde daha rahat, taze hissetmenize yardımcı olur. Adidas'ın geliştirdiği bu ürünler, özellikle spor tarzı benimsemiş ve hareket etmeyi seven insanların kullanmayı en sevdikleri ürün gruplarından biri. Adidas parfüm bayan ve erkek ürünlerini, deodorant ve vücut spreylerini Watsons'ta bulabilirsiniz.

Adidas Bayan ve Erkek Parfümleri

Adidas erkek parfüm, doğal ve ferah kokusuyla beğeniye sunulur. Günün hemen her saatinde ve herhangi bir işle uğraşırken kullanılabilecek bu parfümler, terleme durumunda bile ağır bir koku oluşumuna yol açmaz. Spor ya da hareket gerektiren işlerle meşgul olurken hafif koku kullanımı sizi ve çevrenizdekileri rahatsız etmez. Adidas parfümlerin içeriğinde yer alan maddeler sayesinde her seri farklı kokuya sahip olmakla birlikte hepsinin hissettirdiği duygu; tazelik ve doğallıktır. Parfümler hafif formülleri sayesinde özellikle sıcak ortamlarda ve havalarda rahat bir kullanım sağlar.

Deodorant ve Vücut Spreylerinin Avantajları

Çoğu zaman deodorantlar parfüm gibi kullanılır ve bu sebeple istenen etkiye ulaşamayabilir. Tüm bu ürünler hoş ve ferah kokmayı sağlamak için tasarlanmış olsa da kullanım alanları farklıdır. Adidas deodorant günün her anında kötü kokulara karşı önlem olarak kullanılabilecek bir üründür. Direkt olarak koltuk altına uygulanır ve genellikle gün boyu o koku sizinle kalır. Vücut spreyleri özellikle duştan sonra tüm vücuda uygulanır ve tenin gün boyu güzel kokmasını sağlar. Adidas bakım ürünlerinin aynı serisindeki tüm ürünleri sürekli olarak birlikte kullanmak çok daha etkili bir deneyim sunar.

Parfüm Kullanımında Birkaç Önemli Ayrıntı

Parfüm cilde sıkılırken boyun, bilek, dirsek içi ve kulak arkası gibi nemli ve sıcak bölgelere uygulanırsa çok daha kalıcı ve etkili olur. Parfümü elbiseye sıkarken ise ortalama 15 cm uzaklıktan dağıtarak sıkmak gerekir. Sıcağa ve ışığa maruz kalan kokuların kalıcılık oranları azaldığı için karanlıkta ve oda sıcaklığında muhafaza edilmesi önemlidir. Adidas parfümünüzü aynı adı taşıyan diğer bakım ürünleriyle birlikte özellikle banyodan sonra kullanmanız parfümün etki seviyesini ve süresini artırır. Ferah ve her zaman taze hissetmenizi sağlayan Adidas bakım ürünlerini Watsons'tan temin edebilirsiniz.