Blistex

2 adet ürün bulundu
2 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor

Blistex

Kişisel bakım ürünleri geliştiren Blistex çeşitlerini Watsons'ta bulabilirsiniz. Dudaklarınızın ihtiyaç duyduğu nemlendirmeyi sağlayan bu ürünler; güneşin, soğuk havanın ve rüzgarın etkilerine karşı özel olarak formüle edilmiştir.

Blistex Lip Balm İle Canlı Görünen Dudaklar

Blistex nemlendirici çeşitleri, farklı içerik ve mekanizmalara sahiptir. Kişisel bakımınıza değer katan, dudaklarınızın sağlıklı ve canlı görünmesini sağlayan ürünler arasında yoğun bakım sağlayan lip stick'ler ile krem veya jel formdaki lip balm seçenekleri yer alır. Birbirinden farklı ürünler arasından sizin için en etkili olan nemlendiriciye kolaylıkla karar verebilirsiniz. Blistex çeşitleri renksiz ve şeffaf yapıları sayesinde unisex kullanıma uygundur. Formülündeki hyalüronik asit içeren kürecikler ile nem etkisini her hücrenizde gün boyu hissedebilirsiniz. Yumuşak yağlardan oluştuğu için rahatsızlık hissi vermeyen ürünler rahatlatıcı ve ferahlatıcı etkiler gösterir. Ayrıca içeriğinde hassasiyet yaratabilecek içerikler bulundurmaz ve dudakların sağlıklı görünmesine katkı sağlar. Özel formülünde yer alan E vitamini sayesinde etkili bir rahatlama ve uzun süreli ferahlık hissi verir. ‌Aloe ‌Vera ve ‌balmumu ile dudakları kuru ve soğuk havanın olumsuz etkilerine karşı korur.

Blistex Ürünleri İle Sağlıklı Dudaklar

-İçeriğindeki özel formül sayesinde aşırı hasar görmüş dudakları hızlıca rahatlatmaya ve korumaya yardımcı olur.
-Okaliptüs, mentol ve kafur özleri; kurumuş ve çatlamış dudaklara kaybedilen nemin kazandırılmasına yardımcı olur.
-Hindistan cevizi yağı, Shea yağı, üzüm çekirdeği yağı, kakao, lanolin, kekik yağı ve zeytinyağı karışımı sayesinde dudaklara yoğun nem sağlar.
-SPF 15 ve SPF 10 özellikli ürünler dudakları güneşin zararlı ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur.
-Acıyan, çatlayan ve kuruyan dudakları ferahlatır, serinletir. Cildin nem dengesini canlı tutarak koruyucu etki gösterir.

Gün Boyu Taze Görünen Dudaklar Artık Hayal Değil!

Dudaklarınızın gün boyu canlı ve taze görünmesi için Blistex ürünlerini ihtiyaç duydukça yenilerek uygulayabilirsiniz. Uzun süre rüzgarlı, güneşli ve soğuk havaya maruz kaldığınız zamanlarda dudaklarınıza kaybettikleri nemi geri kazandıran ürünler; dudakların pul pul olup dökülmesine ve yeni çatlak oluşmasına engel olur. Özellikle geceleri yatmadan önce düzenli olarak kullanıldığında çok daha etkili sonuçlar sağlar. Yumuşak ve ipeksi yapısını vanilya aroması ile birleştiren Blistex ürünlerine hemen sahip olabilirsiniz. Stick, krem veya balm gibi farklı formdaki ürünlerden size uygun olanı seçebilirsiniz. Yoğun hasar görmüş dudaklar için de kullanıma uygun olan Blistex çeşitleri ile dudaklarınızı daha sağlıklı ve canlı hissedebilirsiniz. Ulaşılabilir Blistex fiyat ve çeşitlerini inceleyerek Watsons'tan kolayca sipariş verebilir, ürünü sepetinize tek bir tıkla hemen ekleyebilirsiniz.