E.L.F.

Elf

Elf cilt makyajı ürünleri daha iyi görünmenizi sağlar ve kusursuz bir cilt yapısına yardımcı olur. Elf’in uzun süre dayanıklı, cilt tipinize uygun makyaj ürünleri ile mükemmel ten renginizin ve göz alıcı makyajınızın tadını çıkarabilirsiniz. Elf göz makyajından dudak makyajına, makyaj fırçalarından cilt bakım ürünlerine kadar tüm cilt tipleri için farklı seçenekler sunar. Doğal içeriğe sahip ürünlere ulaşmak için Watsons’ı ziyaret edebilirsiniz.

Doğal İçerikli %100 Vegan Kozmetik

Elf makyaj ürünlerinin tamamı %100 vegan olan markalardan biridir. Paraben, SLS, sülfat, karbon, nonilfenol gibi maddeler içermeden üretilir. Hayvan testi yapılmadan üretim gerçekleştirir. Elf. markası, doğaya, hayvanlara ve insanlara herhangi bir zarar verilmeden üretim yapılması konusunda oldukça hassas davranır.

Makyaj Kalitenizi Arttırın

Elf fondöten seçenekleri arasından tüm cilt tonları için uygun renklere ulaşabilirsiniz. BB kremler, fondötenler ve renkli nemlendiricilerden her biri vitaminler, shea, üzüm çekirdeği yağı gibi doğal bileşenlerle zenginleştirilmiştir. Cilt tonunuzu eşitleyerek cildinizi pürüzsüz görünüme kavuştururken aynı zamanda besleyerek cilt problemlerinizin giderilmesine yardımcı olur.

Güneşin Zararlı Etkilerine Karşı Koruma

Güneş ışınlarının etkilerine karşı SPF15 ve SPF20 koruması sağlayan ürünleri güneşe karşı cildinizi koruyabileceğiniz mükemmel bir seçimdir. Elf birçok cilt problemine karşı farklı yüz makyajı seçenekleri ile cilt tonu eşitsizliklerini gidermekle kalmaz, aynı zamanda kalıcılığı ile gün boyu rahat etmenizi sağlar.

Mükemmel Makyaj Uygulamaları Bir Arada

Cildinizi doğru highlighter kullanarak parlak ve sağlıklı görünüme kavuşturabilirsiniz. Elf highlighter cilt dokusu ile uyum sağlar ve yüz makyajınızın son dokunuşuna parlak, canlı ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Elf ruj çeşitlerinin tümü nemlendirici vitaminlerle dudaklarınızı kurutmaz ve istediğiniz ruj görünümünün gün boyu kalıcı olmasını sağlar. Elf lip gloss seçenekleri dudakların nemlendirilmesi ve parlak görünümle öne çıkarılması için formüle edilmiştir. Parlak ve canlı dudaklar size sağlıklı bir görünüm kazandırır. Mükemmel makyaj uygulamaları için %100 vegan içerikli Elf ürünleri ile canlı ve sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz. Siz de doğal ve hassas üretim aşamalarına sahip kozmetik markaları arıyorsanız Elf ürünlerini Watsons'ta bulabilirsiniz.