Kullanıcı Tipi
Paket İçi Adet Sayısı

Evony

Evony

Hijyen ürünleriyle büyük beğeni kazanan Evony, birbirinden kaliteli maske seçenekleriyle sizi her türlü bulaşıcı hastalığa karşı etkili bir şekilde korur. Evony tarafından üretilen cerrahi maske modelleri, 3 katlı yapıları sayesinde ekstra koruma sağlarken konforlu yapılarıyla da rahat bir kullanım sağlar. Yetişkinler için ayrı, çocuklar için ayrı şekillerde tasarlanan Evony maske seçenekleri, avantajlı fiyatlarla Watsons’ta sizi bekler.

Konforlu ve Etkili: Evony Cerrahi Maske

Evony tarafından üretilen en popüler ürünler arasında cerrahi maske seçenekleri ön plana çıkar. Evony cerrahi maske modelleri, kalın dokuları ve kaliteli kumaş yapıları sayesinde hem sizi hem de karşınızdaki kişileri çeşitli korumaya yardımcı olur. 3 katlı yapıda tasarlanan ve bu sayede size maksimum seviyede güvenlik sunan Evony 3 katlı maske seçenekleri, nefes alıp vermeyi zorlaştırmayan özel tasarımlarıyla da beğeni kazanır. Rahatça nefes alabilmenize olanak tanıyan özel dokularıyla kapalı alanlarda bile rahatça kullanabileceğiniz.Lastik bölümleri yumuşak dokuda üretilen Evony maske çeşitleri ,bu sayede kullanım süresinde kulaklarınıza baskı oluşturmaz ve canınızın yanmasını önler. Esnek dokuları sayesinde her yüz ve kulak şekline kolayca uyum sağlayabilen modeller, burun kısmında yer alan klipsleri ile de yüzünüze rahatça sabitlenebilir.

Evony Kids ile Çocuklarınız Güvende

Kişisel hijyen sağlayan ürünleriyle size aile boyu güvenlik sağlayan marka, çocuklar için tasarladığı maske çeşitleriyle de ön plana çıkar. Evony Kids maske seçenekleri, çocuk anatomisine uygun şekilde tasarlanmış olmaları sayesinde çocuğunuzun maske kullanımında zorlanmasını engeller. Elastik kulaklık avantajı ile kullanım esnasında çocuğunuzun canını yakmayan ve yumuşak dokularıyla onun cildine zarar vermeyen çocuk maskeleri, zengin desenleriyle de dikkat çeker. Çocuklara maske kullanımını sevdirmek amacıyla renkli, canlı ve sevimli desenlerle süslenen Evony Kids çocuk maskesi modelleri, her yaşta çocuk tarafından güvenle kullanılabilir. Çocuğunuzu çeşitli bulaşıcı hastalıklara karşı rahatça koruyabilmenizi sağlayan çocuk maskeleri, sağlığa zararlı herhangi bir madde içermemeleri ile de anne ve babaların beğenisini kazanır.

En Güvenli Evony Ürünleri Watsons’ta

Evony marka maske alternatifleri, tek kullanımlık olmaları sayesinde son derece sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. 10 ya da 50 adet maske içeren paketler hâlinde satılan ürünler, bu sayede tek seferde çok miktarda maske sahibi olabilmenize olanak tanır. Siz de ailenizi güvende tutmak, her türlü rahatsızlıktan kolayca korumak isterseniz en etkili Evony yetişkin ve çocuk maskelerini Watsons’ta bulabilirsiniz. Watsons tarafından sizin için bir araya getirilen maske çeşitleriyle hastalıklara meydan okuyabilir, sevdiklerinizi güvende tutmanın huzurunu yaşayabilirsiniz. Evony maske modelinizi sepetinize şimdi ekleyip kolayca satın alabilirsiniz.