Promosyon

Hacı Şakir

Hacı Şakir

Sabun denince akla gelen ilk markalar arasında yer alan Hacı Şakir, başarılı çizgisini yeni nesil temizlik ürünleriyle de sürdürüyor. Sevilen marka tarafından tasarlanan ürünler, size benzersiz bir temizlik anlayışından yararlanabilme fırsatı sunarken üstün kaliteleriyle de dikkat çekiyor. Türkiye’nin en köklü sabun ve temizlik ürünleri markaları arasında yer alan Hacı Şakir imzalı pek çok seçenek ise dünyanın en kaliteli temizlik ve kişisel bakım ürünlerini bir araya getiren Watsons’ta sizi bekliyor.

Hacı Şakir Sabun Seçeneklerini Keşfedin

Hacı Şakir tarafından üretilen sabunlar, geleneksel temizlik yöntemlerinden vazgeçemeyen kullanıcılar için özenle tasarlanıyor. Sade, zeytinyağlı, lavantalı, leylaklı, güllü gibi seçenekleri bulunan Hacı Şakir sabun, hem banyo yaparken hem de el ve yüz temizliğinde kullanılabiliyor. Bu sayede son derece etkili bir hijyen deneyiminden faydalanabilmenizi sağlayan sabun seçenekleri, klasik kalıplar hâlinde üretilmeleriyle de öne çıkıyor. Sıvı sabun kullananlar için jel formda da üretilebilen ürünler, bu sayede size kullanım kolaylığı sunuyor. Banyonuzda, tuvaletinizde, mutfağınızda pratik bir şekilde faydalanabileceğiniz Hacı Şakir sıvı sabun seçenekleri, ergonomik şişeleriyle de fark yaratıyor. Ekstra sıvı sabun şişesi ya da dispenseri olmaksızın rahatça faydalanabileceğiniz modeller, uzun kullanım ömrüne sahip bulunuyor.

Granül Sabunlarla Çamaşırlarınızı Güvenle Yıkayın

Sevilen marka tarafından üretilen en önemli seçenekler arasında granül sabun alternatifleri de yer alıyor. Çamaşır yıkarken kullanabileceğiniz Hacı Şakir granülmatik sabunlar, çamaşır makinesi için özel olarak üretilmeleri sayesinde ekstra köpürme, taşma gibi sorunlarla karşılaşmanızı önlüyor. Çamaşırlarınızı tamamen organik maddelerle temizleyebilmenize olanak tanıyan granülmatik sabun seçenekleri, bu sayede hassas cilde ya da alerjik bir bünyeye sahip kişilerin deterjanlar yüzünden cilt sorunu yaşamasının önüne geçiyor. Granül matik sabun seçenekleri, bebek çamaşırları yıkarken de faydalanabileceğiniz ürünler arasında bulunuyor. Bebeğinizin hassas cildini koruma altında tutmanıza yardımcı olan granülmatik sabunlar, bebek çamaşırlarında cilde zarar verecek herhangi bir kalıntı bırakmıyor ve böylece bebeğinizin cilt sağlığını güvende tutmanıza katkı sağlıyor.

Hacı Şakir Ürünleri Watsons’ta!

Türkiye’nin en güvenilen markaları arasında yer alan ve daima güncel kalmayı başaran Hacı Şakir’in en seçkin ürünleri, Watsons’ta sizin için bir araya geliyor. Siz de vücudunuzu ve kıyafetlerinizi kusursuz bir şekilde temizlemek isterseniz Watsons tarafından size sunulan ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. Hacı Şakir’in doğal içerikli sabunları sayesinde cildinizi her türlü alerjiden rahatça koruyabilir, organik malzemelerden elde edilen çarpıcı kokularıyla da tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Kalıp sabun, sıvı sabun ve granül sabun alternatifleri arasından dilediğinizi hemen seçin, etkili bir hijyen deneyimine adım atın!