Pomellos

Pomellos

Kolonya Türkiye’nin geleneksel unsurları arasında bir hayli öne çıkar. Ferahlatıcı yönünün yanı sıra virüs ve bakteriler üzerinde gösterdiği etki sayesinde de son yılların gözde ürünleri arasında yer alır. Ancak klasik limon kolonyasından sıkıldıysanız birbirinden çarpıcı notalar içeren farklı çeşitler de bulmanız mümkün. Modern kolonya markalarından olan Pomellos’un Watsons’ta yer alan yenilikçi ürünlerini inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Turunçgiller Esintileri İçeren Pomellos Kolonya Çeşitleri

Pomellos markasının büyük bir titizlik ile harmanladığı farklı kokuları geleneksel kolonyalar içerisinde denemek ister misiniz? O halde markanın turunçgiller esintili çeşitlerini tercih edebilir ve kendinizi bir anlığına da olsa portakal bahçelerinde gezerken bulabilirsiniz. Pomellos kolonya koleksiyonunun en klasik ürünlerinden olan Lime Mexico ile Güney Afrika’nın en taze ve en ferah esintilerini ellerinizde hissetmeniz mümkün. Meksika misket limonu, Calabria bergamotu ve Sicilya limonu içeren ürün size her kullanımda tazelik ve canlılık sunuyor. Pomellos Sicilya çeşidi ise benzersiz aroması ile sizi dünya turuna çıkarmaya aday. Ürün tropikal greyfurtları, Sicilya’nın kırmızı kan portakalını, Florida’nın pembe pomelosunu, Mısır’ın yasemin çiçeklerini ve Haiti’nin vetiverlerini tek şişe içinde buluşturarak size çarpıcı bir koku vadediyor. Dilediğiniz Pomellos kolonya çeşidini Watsons’ta bulabilir ve ekonomik fiyatlarla hemen sipariş verebilirsiniz.

Çiçek Kokularından Vazgeçemeyenlere Özel Pomellos Çeşitleri

Pomellos, birbirinden zarif çiçeklerin romantik kokularına tutkun olanları da unutmuyor ve dünyanın en özel çiçeklerini şık kolonya şişeleri içerisinde sunuyor. Jamaika güllerini, Virginia’nın sofistike sedir ağaçlarını, İtalya’nın mandarinlerini ve beyaz frangipani çiçeklerini harmanlayan Jamaika kolonya çeşidi ile çiçek bahçelerinin kapılarını aralayabilirsiniz. Orkide çiçeklerinin saflığını içeren daha hafif aromalı bir kolonya kullanmak isterseniz Keukenhof çeşidini deneyebilirsiniz. Ürün tüm ilhamını Hollanda’nın ünlü lalelerine sahip olan Keukenhof Bahçeleri’nden ve pembe orkide çiçeklerinden alıyor. En zarif çiçek türleri arasında başı çeken lale ile orkidelerin çarpıcı aromasını teninizde hissetmek isterseniz Watsons’la hemen sipariş verebilir ve oldukça ekonomik bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Pomellos Kolonya Nostaljik Bayram Günlerini Yeniden Canlandırıyor

Çocukluk günlerinizin neşeli bayram günlerini yeniden hatırlamak ve nostaljik vakitler geçirmek isterseniz Pomellos’un akide şekeri ve portakal aromalı kolonyası tam da size göre. Calabria’nın bergamotu, Sicilya’nın taze limonları, Vietnam’ın biberleri ve Isparta’nın en güzel gülleri bu özel ürün içerisinde bir araya geliyor ve sizi çocukluğunuzun tatlı ve sıcacık bayram günlerine götürüyor. Erkeksi kokular arayanlar içinse Keep in Touch kolonya ürünü bulunuyor. Keep in Touch Fas’ın koku karmaşasını sunuyor ve farklı bir kolonya arayanların ilk tercihi olmayı başarıyor. Modern kolonya çeşitlerinden hoşlanıyorsanız Pomellos markasının kolonya çeşitlerini Watsons avantajları ile hemen sipariş verebilirsiniz.