Pril

Pril

Mutfak bir evde en çok kullanılan alanlardan biri ve orada geçirilen her dakika temizlenmesi pek de eğlenceli olmayan bulaşıkları ortaya çıkarıyor. Kimi zaman dev gibi olan bulaşık yığını ile baş etmenin pratik yolunu Pril sunuyor. Hem elde hem de bulaşık makinesinde yıkamada kullanılan Pril deterjanları, mutfak ürünlerinin parlak ve tertemiz olmasını sağlıyor. Pril bulaşık deterjanı ürünlerini Watsons’ta bulabilirsiniz.

Pril Sıvı Bulaşık Deterjanı İle Temizliği Hissedin

Elde yıkanan bulaşıklar için geliştirilen sıvı bulaşık deterjanı çeşitleri Aloe Vera ve limon özlü formülleriyle beğeniye sunuluyor. Aloe Vera Pril Losyon hassas ciltli kullanıcıların elde bulaşık temizliğini kolaylaştırıyor. Cildin nemli kalmasına yardımcı olan ürün, özellikle kuru ciltli kullanıcılara büyük fayda sağlıyor. Güçlü formülü ile elleri yıpratmadan inatçı kirleri söküp atıyor ve etkili bir temizlik sunuyor. E vitamini ve cilt dostu pH değeri sayesinde cildin doğal koruyucu tabakasını destekliyor. Limon özlü Pril deterjan, etkili formülüyle tava, tencere, tabak, bardak, kaşık, çatal ve diğer tüm mutfak eşyalarını kolayca temizliyor. Yüzeyde kalan yanmış kirleri, kurumuş yağ ve kalıntıları saniyeler içinde temizlemenize olanak sağlıyor. Limon kokusunun hissettirdiği ferahlık, daha rahat ve keyifli bulaşık yıkamanızda rol oynuyor.

Pril Bulaşık Makinesi Tableti Parlaklığı Temsil Ediyor

Pril bulaşık makinesi deterjanı, makineye yerleştirilen tüm mutfak eşyalarının tertemiz olmasını sağlıyor. En zorlu yağ ve kalıntılara bile kolayca nüfuz ediyor. Yağ çözücü özelliği ve yanmış kirlerde ekstra güçlü etkisi ile bulaşık üzerine yerleşen bütün kirleri yok ediyor. Tuz ve parlatıcı kullanımına gerek duymadan tek başına temiz ve parlak sonuçlar çıkarıyor. Bulaşıklarınızın makineden çıktıktan sonra göz kamaştırıcı şekilde parladığını fark edebilirsiniz. Hızlı çözünme, kurulama etkisi, makine bakımı, desen ve cam koruma gibi 12 farklı özelliğe sahip olan Pril bulaşık tableti, pratik ve güçlü temizliğin tadını çıkarmanıza yardımcı oluyor.

Pril Makine Koruyucu İle Bulaşık Makineniz Güvende

Pril bulaşık makinesini temizleyici tablet hem makinenizi koruyor hem de bulaşıkların daha temiz olmasına katkı sağlıyor. Bulaşık makinesinde bulaşıklardan kalan yağ, kir ve yemek kırıntılarını kusursuzca temizliyor. Makine içinde hızlı bir şekilde çözünen makine koruyucu, temiz bir makinede bulaşıklarınızı yıkama keyfi sunuyor. Üstelik tablet, makine bulaşıkları yıkarken eş zamanlı olarak kullanılabiliyor. Bu sayede makineniz aynı anda bulaşıklarınıza üstün temizlik uygularken koruyucu tablet de makinenizi temizliyor ve koruyor. Güçlü formülüyle makinenin parlaklığını kazanmasını da sağlıyor. Pril fiyat avantajlarıyla da beğeni toplayan bulaşık deterjanı ürünlerini Watsons’ta inceleyebilir ve hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz!