Vernel

Vernel

Çamaşırlarınızın yumuşacık olmasını ve güzel kokmasını sağlayan Vernel yumuşatıcı çeşitleri tüm koku seçenekleriyle Watsons'ta! Max, Suprême ve Sensitive çeşitlerini sunan Vernel yumuşatıcı serisi, kremsi ve yoğun formülüyle çamaşırlarınızı yumuşatırken dokularını kusursuz kılıyor. 60 yıkamaya kadar kalıcı kokular ve etkili yumuşaklık sunan içeriğiyle çamaşırlarınız uzun süre yumuşak kalıyor ve mis gibi kokuyor.

Vernel Max ile Ferah Çamaşırlar

Vernel Max, zengin koku seçeneğiyle çamaşırlarınızın yumuşacık olmasını ve mis gibi kokmasını sağlıyor. Vernel Max Ferah Anlar koku serisinde Taze Gül, Nergis Çiçeği & Lavanta, Taze Lale, Yasemin & Aloe Vera koku seçenekleri bulunuyor. Taze gül kokusunun yenileyici etkisini sunan Vernel Max Taze Gül, geliştirilen parfümü ile 60 yıkamaya kadar çamaşırlarınızda kalıyor. Bağımsız Test Enstitüsü tarafından test edilen ve onaylanan ürün içeriğindeki parfüm kapsülleri sayesinde çamaşırlara her dokunduğunuzda taze güllerin eşsiz kokusunu almanızı sağlıyor. Lavantanın yenileyici etkisini nergis çiçeğinin eşsiz kokusuyla bir araya getiren Vernel Nergis Çiçeği & Lavanta, baharın en güzel kokularını evinize taşıyor. Vernel Taze Lale, çamaşırlarınızın oduncu ve ferah kokulara sahip olmasını sağlıyor. Vernel Yasemin & Aloe Vera çamaşırlarınızda yenileyici kokuların ve mükemmel yumuşaklığın etkisini bırakıyor.

Vernel Max Suprême ile Fransız Parfümü Kokan Çamaşırlar

Vernel Max Suprême, değerli Fransız parfümlerinin eşsiz kokularını çamaşırlarınızda hissetmenizi sağlıyor. Sandal ağacı ve meyvelerin sofistike kokularını keşfetmenizi sağlayan seri milyonlarca yumuşatıcı bileşen içeriğiyle benzersiz bir deneyim yaşamanızı mümkün kılıyor. Seride Glamour, Elégance ve Romance koku seçenekleri bulunuyor. Vernel Max Suprême Glamour, çiçek ve ağaç kokularını mükemmel bir uyumda bir araya getiriyor. Vernel Max Suprême Romance, çeşitli meyveler ve sandal ağacı kokusunu çamaşırlarınıza hapsediyor. Vernel Max Suprême Elégance, meyveli notalarıyla duyulara hitap ediyor ve çiçeksi orta notaları ile karşı konulamaz kokular sunuyor. Suprême serisi konsantre ve kremsi formülü ile etkili yumuşaklık sağlıyor. Çamaşırlarınızın dokularına iyi gelen içeriği ile kıyafetleriniz hiç olmadığı kadar yumuşak oluyor ve bakımlı görünüyor.

Vernel Sensitive ile Hassas Yumuşaklık Sunan Çamaşırlar

Vernel yumuşatıcı sunduğu Sensitive serisi ile hassas ciltlere özel içerik sunuyor. Avrupa Alerji Araştırma Vakfı onaylı içeriği ile Sensitive, hipoalerjenik yapısıyla alerjik reaksiyonlara karşı tam koruma sunuyor. Çamaşırları yumuşacık yaparken hassas ciltlere zarar vermeyen Sensitive, koruyucu madde ve boya içermiyor. Saf formülü sayesinde bebek çamaşırlarında da kullanılabilen içeriği çamaşırlara hassas ve etkili bir dokunuş sunuyor. Yoğun kıvamı sayesinde Sensitive çamaşırların dokusunu iyileştiriyor ve çamaşırların uzun süre mükemmel görünmesini sağlıyor. Vernel Suprême, Sensitive ve Max serilerinin sunduğu kalıcı kokuları çamaşırlarınızda hissetmek ve çamaşırlarınızı mükemmel kılmak için ihtiyacınız olan Vernel ürünlerinin tümünü Watsons’ta bulabilir ve cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.