background image
Alışveriş Sepetim

OMO

filtreler
Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
0 ürün
filtreler
1
 

Omo


Beyaz ve renkli çamaşırların temizliğinde size etkili çözümler sunan Omo deterjan, güzel kokusu ve yüksek temizleme gücüyle her zaman yanınızda! Toz ve sıvı ürün formlarıyla üretilen ürünleri özel fiyat seçenekleriyle Watsons'ta bulabilirsiniz.


Temizleme Gücü Yüksek Omo Sıvı Deterjan


Markanın yeni nesil teknolojilerle geliştirdiği Omo sıvı deterjan çeşitleri, çamaşırlarınızda oluşan inatçı lekeleri gidermeyi başarır. Hoş kokulu parfümü ve etkili formülüyle kısa programda bile çamaşırlarınızın tertemiz olmasını sağlar. Omo Active Fresh sıvı deterjanı tercih ederek en zorlu lekeleri bile kolayca çıkarabilirsiniz. Ürünü, özel tasarımlı leke çıkarıcı kapağıyla kullanırsanız sonuç daha da etkili olur. Makinenizin içerisine yerleştireceğiniz kapak dolusu deterjan, Omo’nun etkili leke çıkarma formülünün çamaşırlara doğrudan nüfuz etmesini sağlayarak arzu ettiğiniz temizliği size sunar. Omo siyah sıvı deterjan ise siyah çamaşırlarınızı en iyi biçimde temizlemekle kalmaz, daha parlak ve canlı görünmelerine yardımcı olarak kıyafetlerinize bakım da yapar. Benzersiz leke çıkarma gücüne sahip Omo Color Ultra konsantre sıvı deterjan, kıyafetlerinizin renklerinin karışmasını engelleyerek size mükemmel temizlik sağlar. Markanın açık ve koyu renkli çamaşırlar için geliştirdiği sıvı deterjan çeşitlerini güvenle kullanabilirsiniz.


Yılların Alışkanlığı Omo Toz Deterjan SeçenekleriPek çok kadının tercihi olan toz deterjan çeşitleri, başarılı markanın yenilenen formülleriyle her zaman gözde olmayı başarır. Renkli, beyaz ve siyah çamaşırlar için farklı özelliklerle üretilen toz deterjan seçenekleri, hoş parfüm kokusu ve etkili leke giderme formülü ile öne çıkar.

-Markanın toz deterjanları, çamaşırlarınızda küçücük bir kir bırakmama konusunda iddialıdır. Ürünlerin leke ve kir giderici formülü, dokuların derinlerine işleyerek izleri yok eder.
-Omo Color toz deterjan veya Active Fresh toz deterjan seçeneklerini çamaşırlarınızda kullanarak konforlu temizliğe kavuşabilirsiniz.

-İnatçı kir ve lekelerden hızlı biçimde kurtulmanıza yardımcı olan çamaşır suyu etkili toz deterjan çeşitleri; sadece beyaz çamaşırlar için değil, açık renkli çamaşırlar için de idealdir.


Omo Bebek Deterjanı İle Bebeğiniz Güvende


Markanın bebekler ve hassas ciltler için tasarladığı sıvı çamaşır deterjanı boya, fosfat, klor ve paraben içermez. Bebeğinizin ve küçük çocuklarınızın narin dokulu çamaşırlarını, Omo’nun bebek deterjanı ile yıkayabilirsiniz. Dermatolojik olarak test edilen deterjan, zorlu lekelere karşı etkilidir. Bebeğinizin giysi ve önlüklerinde kalan süt, mama, meyve lekelerini kolayca temizlemenize yardımcı olur. Omo toz ve sıvı deterjan çeşitlerini uygun fiyat seçeneğiyle Watsons'tan satın alabilirsiniz. İhtiyacınız olan deterjanlara tek tıkla sahip olabilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *