background image
Alışveriş Sepetim

OTACI LAB

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

FİYAT

ALT KATEGORİ

Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
2 ürün
filtreler
 

Otacı Naturway


Bakımlı görünmek için sağlıklı görünen saçlara sahip olmak gerekiyor. Her koşulda sağlıklı ve bakımlı görünen saçlar için ise saç bakım ürünlerinin seçimi büyük önem taşıyor. Naturway şampuan ve Naturway saç kremi gibi saç bakım ürünleri özel içeriği sayesinde saçlarınıza her yıkamada bakım yapmanıza olanak tanıyor. Saç tellerinizi güçlendirmeye destek olan ve saçları besleyen sarımsak özlü Otacı Naturway şampuan ve saç kremi çeşitlerini Watsons’ta bulabilirsiniz.


Otacı Sarımsaklı Şampuan ile Bakımlı Saçlar


Otacı Naturway şampuan, bitkisel özü ile saçlarınızı dipten uca kadar besliyor ve güçlendirmeye yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan sarımsak özü saç bakım kürlerinde de başvurulan en doğal ürünlerden biri. Sarımsak özü; saç dökülmesi, saç tellerinin zayıflaması ve yıpranma gibi durumlarda saçınızı ve saç derinizi desteklemeye yardımcı olan ürünler arasında yer alıyor. Otacı Naturway de saçlara bakım yapan sarımsak özünü şampuan olarak banyolara getiriyor. Şampuan kokusuz olma özelliği ile de öne çıkıyor. Günlük kullanıma uygun olan Otacı sarımsaklı şampuan tüm saç tiplerine rahatlıkla uygulanabiliyor. Uygulama için yeterli miktarda şampuanı elinize döktükten sonra şampuanla ıslak saça yavaşça masaj yapın ve saçınızı köpürtün. Daha sonra saçınızı bol su ile iyice durulayın.


Otacı Naturway Saç KremiŞampuan gibi saç kremi çeşitleri de saç bakımında destekçiniz oluyor. Naturway sarımsaklı şampuan, güçlendirici etkisi ile saçınızın beslenmesine yardımcı olurken Otacı Naturway saç kremi, saçlara ipeksi bir yumuşaklık katıyor. Duştan sonra yumuşacık ve kolay taranan saçlar için Naturway saç kremini uygulayabilirsiniz. Saç kremi, taramayı kolaylaştırdığı için banyo sonrasında saçınızın zorlayıcı tarak hareketleri nedeniyle kopma riskini de en aza indiriyor. Saç kremini saçların uç kısmına iyice yedirin ve ardından bol su ile saçınızı durulayın.


Otacı Naturway Şampuan ve Saç Kremi Fiyatları


Tüm saç tiplerinde kullanılabilen Otacı Naturway şampuan ve saç kremi çeşitleri, saçların daha bakımlı ve parlak görünmesine destek oluyor. Sağlıklı görünen, kolay taranan ve yumuşak saçlar için Naturway şampuan ve saç kremi ürünlerini düzenli olarak kullanmaya özen göstermelisiniz. Otacı Naturway farklı boylardaki ürünleri ile tercih alanınızı genişletiyor. 500 ml’lik şampuan ve saç kremi ürünleri dışında, seyahat boy saç bakım ürünleri de yer alıyor. 40 ml’lik seyahat boy şampuan sayesinde yola çıkarken şampuanınızı da yanınızda götürebilirsiniz. Küçük boy ambalaj sayesinde ürün çantanızda ağırlık yapmıyor. Otacı Naturway ürünleri, avantajlı fiyat seçenekleri ile Watsons’ta sizi bekliyor.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *