background image
Alışveriş Sepetim

TRESAN

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

FİYAT

ALT KATEGORİ

Filtreleri sıfırla Doğrula
 

 

Tresan

 

Saçlarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı bitki özlü şampuanlarla sağlayabilirsiniz. Tresan'ın ısırganlı, sarımsaklı ya da kayın ağacı özlü ürünlerini kullanarak her yıkama işleminde saçlarınızı besleyebilirsiniz. Tüm Tresan şampuan ürünlerini Watsons'ta bulabilir ve güçlü, parlak saçlara sahip olabilirsiniz.

 

Tresan Isırgan Otu Şampuanı ile Saçlarınızı Güçlendirin

 

Isırgan otu saçlar üzerinde oldukça olumlu sonuçlar veriyor. Eski yıllardan bu yana kadınların saçlarına bakım yapmak için kullandığı bu doğal bitki şimdi Tresan şampuanları ile banyonuza kadar geliyor. Üstelik yağlı ya da kuru tüm saç tipleri için ayrı içeriklerle sunulan bu ürünler sayesinde kendi saç tipinize uygun özel bir bakım yapabilirsiniz. Tresan ısırgan otlu şampuan çeşitlerinin tamamı saçlarınızın güçlenmesine, hacim ve canlılık kazanmasına katkı sağlıyor. Saç folikülünü besleyen formülü sayesinde saçlarınızdaki hasarı gidermenize yardımcı oluyor. Tresan'ın ısırgan özlü şampuanlarının hiçbirinde gluten ya da paraben bulunmuyor ve cildinize zarar vermeyecek pH seviyeleri ile hazırlanıyor. Isırgan şampuanınızdan maksimum fayda sağlamak için ıslak saçınıza masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

 

Tresan Sarımsaklı Şampuan ile Tanışın

 

Sarımsak saçlarınızı derinlemesine temizleyen ve yağ dengenizi koruyan doğal bir ürün olarak biliniyor. Ancak sarımsağı saçlarınıza doğrudan uygulamak hem zorlu hem de kokusu ile rahatsız edici bir deneyim olabiliyor. Tresan'ın sarımsak özlü ürünlerini kolaylıkla kullanabilir ve her yıkamada saçınızın yağ dengesini bozmadan üstün bir temizlik sağlayabilirsiniz. Her saç tipine uygun olan Tresan Sarımsak Onarıcı Şampuan ürünü sarımsağın yanı sıra beyaz ısırgan otu, çam ağacı ekstresi, dul avrat otu, Alman papatyası, biberiye, su teresi ve altın çiçek ekstresinden oluşan zengin bir içeriğe sahip bulunuyor. Benzer bir içerikle sunulan ve her saç tipine uygun olan Tresan Anti-Dandruff Şampuanı ise kepekli saçlara bakım yaparak saçların güç ve parlaklık kazanmasını sağlıyor.

 

Kepek Oluşumunu Engelleyen Tresan Saç Toniği

 

Kayın ağacı özlü içeriğiyle sunulan Tresan Saç Toniği tüm saç tiplerinde kullanılabilir. Kepek oluşumunu önlerken saçlarınızın da sağlıklı uzamasına yardımcı oluyor. Zengin bir içerikle sunulan ürün Provitamin B5, Vitamin B3 ve Piroctone Olamine gibi vitaminler içeriyor. Ayrıca ısırgan otu, huş ağacı yaprağı, papatya, civan perçemi, kedi otu kökü, oğul otu, şerbetçi otu gibi birçok doğal bitkinin ekstresi de ürünün içeriğinde yer alıyor. Bakım işlemini banyodan sonra temiz saçlarınız üzerinde gerçekleştirebilirsiniz. Saçınızdaki nemi bir havlu ile aldıktan sonra, ürünü saçlarınıza ve saç diplerinize sıkarak masaj yapabilirsiniz. Bakım işleminin ardından tekrar yıkama gerektirmeyen saç toniği bu sayede oldukça pratik bir kullanım da sunuyor. Saçlarınızda oluşan hasarı gidermek ve daha parlak, güçlü saçlara sahip olmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm Tresan şampuan ürünlerini Watsons'ta avantajlı fiyatlarıyla bulabilirsiniz.

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *